Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélyem egy 15 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy 15 évvel idősebb férfinél?

Figyelt kérdés

tetszik egy környéken lakó kb. 15 évvel idősebb férfi. nem beszéltem még vele soha. hogyan hívjam fel magamra a figyelmét? valamint lehet egyáltalán valami esélyem szerinted? esetleg hasonló korúak véleményét is várom.

21L


2011. júl. 18. 20:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Van esélyed cica, csak tudnám ki vagy ...


36/F

2011. júl. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

szia,

az én párom 30 évvel idősebb nálam,szóval....:D ki tudja

2011. júl. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy van. Nekem is volt már 10 évvel fiatalabb barátnőm és szuperul működött a kapcsolat minden része. Próbálj vele szóba elegyedni valamilyen ürüggyel és közben mosolyogj, majd köszönd meg a segítőkészségét és véletlenül dobj fel valamilyen következő lehetőséget, ahol találkozhat veled.
2011. júl. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!