Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti verekedtetek már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti verekedtetek már a suliban?

Figyelt kérdés

Itt legfőképp arra gondolok,hogy egy másik csajjal.

Ha még nem verekedtél vagy sose tennéd az most nem érdekel,de ha már volt ilyen légyszi írd meg,hogy mért,és hogyan történt (hajtépés,bunyó stb.),hogy végződött,és hogy hány éves voltál.


2011. júl. 18. 20:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
46%

Én még nem. :) Nincsenek nagyon ellenségeim és remélem, hogy ne is lesznek nagyon.


17/L

2011. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%

Ó, hát ez kb. mindennapos nálunk, úgyhogy nem emlékszem az összes kiváltó okára.:D Az maradt meg bennem igazán, mikor tesin egy elég - szószerint - súlyos csaj ráfeküdt egy etióp testalkatúra, én felrángattam róla, erre nekemugrott.:D Nem csak hajtépés volt, ütések, rúgások sokaságából állt. Utána egy másik csajt is letámadott a leányzó, tőle kapott is pár randa pofont. A végkimenetel persze az lett, hogy a tanár észrevette, természetesen engem cseszett le és elküldtek mindhármunkat a sulipszichomókushoz. Hogy ott mi volt, azt inkább nem részletezném, mert sokat úgysem értenél belőle (csak az érti, aki ismer minket).

13/L vagyok, akkor is annyi voltam.:D

2011. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
61%

az én sulimban nem voltak ilyen verekedések, de egyetlenegyszer két fiú összeverekedett fél percre valamin. Ez még a 6. évfolyamban volt.

Szerintem az, hogy az emberek összeverekednek, tök röhejes!

2011. júl. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
66%
21:02, azt még hozzátenném, hogy a verekedő partneremet az egész osztály rühelli, jogosan.:D
2011. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
87%

Igazából ha konfliktusom van valakivel azt próbálom normálisan megoldani, bár elkerülhetetlenek a hangos viták, veszekedések. Konkrétan még nem verekedtem össze senkivel, de ebben a tanévben egyszer egy hajszál választott el attól, hogy megtépjen az osztálytársamat.

Régóta ismerem a csajt, ovi óta. sosem voltunk puszipajtások és nem is leszünk, nagyon mások vagyunk. Ha jellemeznem kellene annyit írnék, hogy a társaság középpontja, r*banc és menőző, bár nincs mire vernie magát. A történet annyi, volt ő b*romi irigy ránk a legjobb barátnőnkkel. Mi már lassan 10 éve nagyon jóba vagyunk, legjobb barátnők, szinte már testvérek. Mindenben számíthatunk a másikra, viszont neki csak látszatból van egy ilyen legjobb barátnője. A külvilág úgy látja, milyen jó barátnők, de valójában nem állnak ki egymás mellett meg semmi. És ez a csaj bekavart, nekem a barátnőmről, a barátnőmnek rólam mondott nagyon durva dolgokat, ami egyébként mind hazugság volt. Csakhogy mi ezt is megbeszéltük és amikor szóvá tettem, még neki állt feljebb és előadta a jóbarátnőt, aki csak meg akart védeni minket egymástól.

Ez akkora nagy sz*rkavarás volt, hogy megmondtam neki, még egy ilyen és függetlenül attól, hogy hol leszünk úgy megtépem, hogy haja sem marad.

Azóta nem volt semmi gond.

16/L

2011. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%

lányt nem, de fiút vertem már meg általánosban és középsuliban is.

20/L

2011. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
84%

Én nem keveredtem soha verekedésbe. Általában én voltam a személy, akit vertek.

Hálistennek az illetők azóta eltakarodtak melegebb éghajlatraXD

20/L

2011. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
77%
En nem verekedtem soha,de egyik osztalytarsnom egyszer szajon vagta az egyik fiut az osztalybol,mert az valamit beszolt neki :) sajna mar nem emlekszem mit.Egyebkent ez a csaj a tesojaval -lany- szokott verekedni,de suliban meg nem lattam erre peldat,otthon meg nem latom mit csinalnak
2011. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
77%
Jut eszembe, 15 volt a csaj a pofozkodaskor
2011. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
84%
Hetes voltam még 6. osztályban, és szóltam egy 2x akkora lánynak, hogy legyen szíves fáradjon le az udvarra.. Ő azon felhúzta magát, hogy neki megvan, és senki se dirigáljon.. Odajött: Mit mondtál, te köcsög? Én: anyukáddal beszélj így.. Majd kaptam egy pofont... Tanárnő konfliktuskezelés céljából azt tanácsolta, hogy üssem vissza. Megtettem, az osztály ujjongott. :D Alapjáraton mindenkivel kijövök, vele épp nem... :)
2011. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!