Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti verekedtetek már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti verekedtetek már a suliban?

Figyelt kérdés

Itt legfőképp arra gondolok,hogy egy másik csajjal.

Ha még nem verekedtél vagy sose tennéd az most nem érdekel,de ha már volt ilyen légyszi írd meg,hogy mért,és hogyan történt (hajtépés,bunyó stb.),hogy végződött,és hogy hány éves voltál.


2011. júl. 18. 20:54
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
65%

Velem egyszer előfordult sajnos.

Nem volt igazi verekedés mert hamar vége lett.

Hülye ofönk mindenkit szétültetett,hogy ne dumáljunk órán.

Engem egy olyan lány mellé ültetett akivel két év alatt talán ha két szót váltottunk tipikus stréber csaj idegesítő nincsenek nagyon barátai teljesen különbözőek voltunk minden zavarta ha órán beszélgetek az előttem ülővel,ha felrakom a lábam az asztalra és mindig beszólt.

Fél évig tűrtem az állandó baszogatását aztán év végén elküldtem a p'csába mire ő leribancozott erre én megtéptem a haját,nem gondoltam,hogy ebből baj lehet mert kb a vállamig ért.Sajna ezt benéztem,megragadta a lábam és hanyat döntött akkorát estem mint állat:S

Ez a hülye p'csa még rá is térdelt a fejemre ekkor elkezdtem rinyálni mire elengedett:(

Szóval égtem mint a rongy:(((

2011. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
66%
Lemaradt,hogy 16 voltam.
2011. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
66%
Igen. 2. osztályban benyomtam barátnőmnek, ő meg megrugdosott.
2011. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
78%
6. osztályban egyszer összekaptam egy csajjal. Mikor kifele mentem az osztályból véletlen-szándékosan meglökött, mire én vissza, ő megkarmolt, é meg sípcsonton rúgtam... Ma a legjobb barátnőm:D (12 évesek voltunk)
2011. júl. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
78%
én már igen :P 14/L
2011. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
78%

4. osztályban az egyik fiú osztálytársam megdobott hógolyóval, aztán kigáncsoltam, aztán fejbevert, aztán én ledöntöttem, és elkezdtük nyomkodni egymás fejét a hóba... :D Vicces volt nagyon ... végül ha szabad így mondanom "döntetlenül" jöttük ki a verekedésből.. Ja és a tanító néni szedett minket szét. :D Aztán a tesóm közölte vele, h többet hozzá ne érjen, mert nagyon megjárja.. Na azóta még csak nem is köszön nekem. :)

18/L

2011. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
69%

És az ez miért a szerelem szex kategóriában van??xd

Eddig még csak nekem tűnt fel?:D

2011. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
max hülyülésböl "verekedtünk", de amugy egy másik lányt (kivéve a tesóimat) nem vernék meg.. sztem az tök gáz, fiuval viszont inkább, egyszer az egyik lány osztálytársam felpofozott egy fiút és ö meg hazament és ugy rohant utána a tanár:D
2011. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
amugy ezt mér ebbe a témába?
2011. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
Persze! Szidta az édesanyámat egy percig sem tanakodtam semmin, nem tudom hogy de 2 fejjel magasabb lány volt kigáncsoltam azt a földön volt. Felkelt azt megint lent volt. Az én édesanyám ne szidja senki!(akkor 13 voltam) 14/L
2011. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!