Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti verekedtetek már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti verekedtetek már a suliban?

Figyelt kérdés

Itt legfőképp arra gondolok,hogy egy másik csajjal.

Ha még nem verekedtél vagy sose tennéd az most nem érdekel,de ha már volt ilyen légyszi írd meg,hogy mért,és hogyan történt (hajtépés,bunyó stb.),hogy végződött,és hogy hány éves voltál.


2011. júl. 18. 20:54
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
Én is mentem már neki lány osztálytársamnak,amikor összevesztünk,de ilyen ritkán van de mongyuk a barátnőmet mindig megütöm amikor beszól vagy valami és akkor vissza adja...így megy ez kb. 1 percig aztán mintha misem történt volna.De nem egyszer mentem már neki az egyik afajta szegény ,koszos cigánynak(az ő fajtája ugye ártalmatlan),tavaly pl. valami olyasmi volt hogy kidobta a tolltartómat a kukába,aztán utána lelökte a padról(nem tudom pontosan sorrendbe),aztán megfogtam az övét és kiburítottam belőle mindent....stb. aztán egyszer begurultam és falhoz szorítottam,megráncigáltam a ruhájánál fogva aztán utána békénhagyott
2013. okt. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
utolsó vagyok:meg elfelejtettem hogy ma is nekimentem kétszer a gyereknek mert most én vagyok a fél suli pletykatémája,mindenki rámszállt,a gyerek dobálózott valami almadarabokkal meg ilyen szarokkal aztán odamentem hozzá aztán a kezében levő üveggel meg meg akrtam verni csak a lányok leszedtek róla,aztán berágott és töri órán amikor mentem vissza a helyemre,elémlökte a széket,hogy essek el benne,aztán nekimentem a székkel
2013. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
utolsó vagyok,meg nem olyan régen volt az,hogy ugye berágtam hogy mindenki rámszállt,aztán mindenkit megvertem aki beszólt,(2 cigány is belémkötött,de azokat nem tudtam lenyomni,mer 200 kilós barom volt)de aztán kaptam is érte osztályfőnöki figyelmeztetőt,de legalább azóta mindenki leszállt rólam.De asszem 5.-be egy lánnyal összevesztünk és amikor mentünk el egymás széke előtt,akkor mindig meglöktük a széket,de aztán kaptam tőle egy rosszhelyre kapott pofont,aztán vérzett az orrom
2013. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!