Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs, hogy mit csináljak. Valaki?

Figyelt kérdés

Nem is tudom,hogy mivel kezdjem..

Tudjátok egész életemben önértékelési problémáim voltak.Sosem tudtam magamra úgy nézni,hogy szép lennék.

Aztán olyan 16 éves korom körül elkezdtem magamnak "tetszeni".

Pár hónapja összeköltöztem az akkori párommal és jó párszor elmondta nekem,hogy le kéne fogynom, mert ő nem az ilyen alkatú lányokat szereti,egyik barátnője sem így nézett eddig ki.

Összetörtem.. Azóta persze annak a kapcsolatnak már vége,elköltöztem tőle,de valahogy a hatása még mindig bennem van.

Visszatértem erre a gyerekkori kövér vagyok szindrómára..

Itt a nyár és én itt vagyok egyedülállóként,de valahogy nem tudok megnyílni senkinek sem..egyszerűen nem bízom meg senkiben, nem tudok senkit igazán megszeretni.

Pedig én szeretnék egy jól működő pozitív,sokáig tartó kapcsolatot..Olyan nagy kérés ez? Szerintetek hogyan tudnék túllépni ezen az egészen?


Teszek magamról egy képet..csak,hogy érzékeljétek hogyan kell élnem.

19 éves vagyok,57kg és 165 cm magas.


[link]


2011. júl. 19. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
ez most vicc?
2011. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nehari, de hol vagy te kövér?:O
2011. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a képen látható személy nem meríti ki a kövérség fogalmát:) Egyáltalán nem vagy kövér.


22/F

2011. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vicc,sajnos nagyon is komoly.Nem is értem magam..azóta egyszerűen nem vagyok önmagam. Úgy nézek magamra mintha egy szerencsétlen,visszataszító ember lennék..
2011. júl. 19. 18:52
 5/8 anonim válasza:

ez komoly? -.-"

megnyugodhatsz, egyáltalán nem vagy kövér, sokan szerintem irigyelnek is az alakod miatt :)


19/L

2011. júl. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nyugi, a párod meleg volt
2011. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Halottál arról a szóról hogy bulimia?
2011. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem vagy kövér én 13 vok és 53 kg mégse nézek ki kövérnek
2011. aug. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!