Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, de nagyon....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arab-telivér kérdése:

Tetszik egy fiú, de nagyon. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Én egy 14 éves lány vagyok és tetszik nekem egy 13 éves fiú. Nagyon kedves,aranyos, van humora. Az idén kezdett el sportolni és akkor tetszett meg nekem. Nagyon sokat csetelünk és tetszik neki ahogy rajzolok és fotózok. Edzések közben is sokat beszélgetünk és edzés végén mindig elkísérem a buszmegállóba ,mert sajna nem ide valósi. Sokat szokott nevettetni, mindig segít amiben csak kell. De nem tudom, hogy így tetszem neki vagy nem. Ha ő szerelmes belém, mit tegyek hogy lássa ( nem akarom csak úgy mond, szia tetszel nekem.) hogy nekem ő tetszik, vagy ha még nem tetszem neki akkor mit tegyek hogy bejöjjek neki. Csak szólok nem vagyunk az a bulizós típusok. Nagyon meg köszönném.


2011. júl. 19. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

majd lesztek...


amm meg, ha valamilyen formában nem közlöd vele, lehet elszalasztod az alkalmat

2011. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tetszett az utolsó előtti mondat "Csak szólok nem vagyunk az a bulizós típusok" mondja ezt egy 14 éves.


Egyébként elmondom az én érett fejemmel az egyenes beszéd őszinteség mindig meghozza gyümölcsét attól mert lány vagy van szád 21 század van egyenjogúság stb stb.

2011. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Talán még éretlen egy 13 éves fiú. Szóval óvatosan vele, nehogy megijedjen.
2011. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!