Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele szerettem az eggyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem az eggyik lánybarátomba de nem tudom hogy mit mondjak neki azon kívül hogy szertme mást nem tudok mondani ienkor még mit kell mondani?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Mondd neki, hogy szeretlek és tedd hozzá, hogy Hééj, Kicsilány, óóó, szia, helló! álljunk össze, mint két kicsi legó na figyu már, mondom mi a szitu te lány, én meg fiú na mizu, mizu, mizu?
2011. febr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát mifelénk annyit azért jól megmondhatnál,hogy lány e vagy vagy fiú e,mert ez azért erősen belejátszik a válaszadásba.
2011. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első:D:D:D:D:D:D
2011. febr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

na igen :D persze hogy fiú .. gondolkozz: lánybarátom csak mi pasik tudjuk ezt így megmondani :D mert ha mi azt mondjuk hogy barátnő akkor az a csajunk :D ha azt hogy barát akkor az csak hímnemű lehet és ha ezt csajra mondjuk akkor lehet hogy úgy jönne ki mint ha buzulni akarnánk pedig nem és hiába tudja ezt mindenki mi allergiásak vagyunk rá :D

tehát a csajoknak vannak barátaik barátnőik nekünk vannak barátaink és lánybarátaink :D


19F

2011. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

szerintem ha a lány is akár kicsit is hasonlóan érez, akkor nem is biztos hogy azt várja tőled, hogy meséld el az életed... :D

csak épp annyit hogy "szeretlek" és hogy nagyon szeretnéd ha megpróbálnátok...aztán lesz, ami lesz :D


Sok sikert!

2011. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de az hogy szeretlek az szerintem nem elég mert eléggé fél a kapcsolatoktól:(
2011. febr. 11. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!