Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen rituális szertartás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen rituális szertartás által térhetek át az ókori görög vallásra skacok?

Figyelt kérdés
jó lenne tudni hogy ne baltázzam el
2011. júl. 20. 21:56
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

te is megnevettettél, főpap :))

19/F nemtudom hogy akarok-e ismerkedni

2011. júl. 20. 23:59
 22/29 A kérdező kommentje:
ŐŐŐ ,, utolsó kommentelő elfelejtetted hogy refesziuszi vagyok... :DD
2011. júl. 21. 00:01
 23/29 anonim ***** válasza:

23:17 vagyok! (a "kiselőadásos")

A.) Mivel azok, akik eme vallást tekinteték vallásuknak kihaltak, ezért kihalt a vallás is! (Persze lehet, hogy vannak, akik azt mondják, hogy ők azok, de nem, mivel már nem ugyanazt folytatják, csak próbálják!)

B.) Nem zavar, egyáltalán nem, végre nem a "lehetek terhes attól, hogy egyszer berakta" típusú kérdés van még örülök is, de lehet, hogy ide nem azok néznek be, akik segíteni tudnak!

C.) Arról, hogy miképp válhatsz az Ó hellén vallás követőjévé, azt kell mondanom, hogy sehogy! Csakis a mai "modern" átváltozott vallásnak lehetsz a részese (mert ugye már az, ami(k) ott voltak, tökéletesen nem visszaadható(k)! (Hisz már nem is az a nyelv van Görögországban, mint akkor) és a vallás is jó kihagyással lett folytatva, ha folyatta valaki) Sajnos azonban, hogy a modern változatát hol, és hogyan találod, nem tudom megmondani, de ha jól beszéled az Új görög nyelvet, (és megfelelő tőkével rendelkezel) irány Athén! (de előtte még néz körül az interneten -görögül persze- valami kiinduló pont után, és olvas sok, a témába vágó könyvet, vagy kutakodj a neten! a Google végül is erre van!)


Bár lehet, hogy titokban művelik azóta is, és nem szakadt meg, csak kisebb átváltozásokon esett ám, azonban erre kicsi az esély!

2011. júl. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Megnézem a térképen hol van Refesziusz,ha egyszer görög országba megyek nehogy áthaladjak a 100 kilóméteres körzetén belül.
2011. júl. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Pedig annyi hozzám hasonló szűzlány várja a hozzád hasonló vállalkozó kedvű fiatalokat !!!!
2011. júl. 21. 00:10
 26/29 A kérdező kommentje:

kedves kiselőadásos! :)

ragaszkodom nézetemhez, miszerint a vallások nem halnak ki.

Mindazonáltal rendkívül meghatott hogy ennyi időt és energiát fektettél a válaszadásba :)

Mindenképpen utánajárok

ÉÉÉÉS ÖRZÖM A SZENT TÜZET !

2011. júl. 21. 00:12
 27/29 anonim ***** válasza:

Arra az egyre kérlek, ha valaha is jutsz valamire, azt kérlek tudasd velem, most már felkelteted az én érdeklődésem is! Most már biztos nem fog nyugodni hagyni a dolog engem sem!

A kiselőadásos

(Amúgy ha nem halnak ki, mi lesz velük?)

2011. júl. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
ha adsz egy emailt vagy valamit akkor majd mindenképpen megírjuk mire jutottunk :)
2011. júl. 21. 00:22
 29/29 A kérdező kommentje:
erről ennyit.. [link]
2011. júl. 21. 00:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!