Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen rituális szertartás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen rituális szertartás által térhetek át az ókori görög vallásra skacok?

Figyelt kérdés
jó lenne tudni hogy ne baltázzam el
2011. júl. 20. 21:56
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
tudom.. de ez már nmegvolt.. ENNYI ? :O
2011. júl. 20. 22:23
 12/29 anonim ***** válasza:

Én az Ókori Görög Vallásr főpapja szólok hozzád.Figyelmezz szavamra.

Ha át akarsz térni szexelned kell velem ez a beavatási szertartás.Küldj nekem privát emailt,hogy megbeszélhessük a részleteket.

2011. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

persze, de előtte figyelmeztetnem kell téged, ugyanis volt már néhány kínos vakrandim ezek miatt... benszülött származásom miatt erős refesziuszi géneket örzök így ne lepeődj meg hogyha majd félre kell fésülnöd a szemöldököm hogy mélyen belenézhess extrém barna színű szemeimbe.a kellemetlen szemölcs a két szemem között lassan, de biztosan barack-méretűvé nőtt, valamint erősen törzsi vallású szüleim ragaszkodnak ahhoz, hogy szűzen menjek férjhez. tehát ha egy szép nagy gyűrű és a törzsi beavatási szertartások (az anyám leharapja a kisujjad) után még mindig áll az ajánlat, kérlek szólj :)

HA ez nem akadályozz meg vegyél fel priviben megbeszéljük a részleteket..

2011. júl. 20. 23:14
 14/29 anonim ***** válasza:

Tudsz róla, hogy görög országról csupán az Újkorban beszélhetünk? Amire te gondolsz az az Ó hellén népek vallása, ami nem egy egységes vallás, hanem városállamonként (poliszok) kicsit eltért! Se közös szent könyv, se közös egységes rituálék! A mai Görög ország területe Kr.e. 146-ban az Imperium Romanum része lett, és amikor ott államvallás lett a keresztény (Rómában) a görögöknek is át kellet térni! ( Theodosius császár 380 februárjában a kereszténységet a Római Birodalom hivatalos vallásává tette) 395-ben ketté vált a Birodalom, és a mai Görögország a Keletrómai Birodalomhoz tartozott, ahol elég erős keleti keresztény benyomás érte, majd 1054-ben amikor a katolikus egyház ketté vált, a görögöknek a kelleti részhez való tartozásuk miatt az ortodox vallás jutott! Amit őriznek a mai napig is, hiszen Athénban is van pátriárka (olyan mint nálunk a pápa, csak szinte minden nagyobb ortodox országnak van)! (És a négy évszázados török hódoltságról még nem is beszéltünk!)


Tehát biztos lehetsz benne, hogy az a vallás mára KIHALT!

Az ország lakosának nagyjából 97-98 százaléka görög ortodox 2% körül pedig a muszlim van! És 2008-ig kötelező volt a vallás (g.ortodox) oktatása az iskolákban!


és ez miért ebben a témában van?

2011. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

A) a vallások NEM HALNAK KI, szerinted a halhatatlan istenek kihaltak?? attól mert te nem hiszel benne, még nem "halt ki"

B) azért, mert itt olvasod el. zavar?

köszönjük a kiselőadást, tényleg nagyon hasznos volt. ilyen jártasan ebben a témában esetleg tudnál választ adni a kérdésre?

2011. júl. 20. 23:31
 16/29 anonim ***** válasza:

Én vagyok a főpap.

Megnevettettél köszönöm.Szeretem ha egy lánynak jó a humora.

További napsugaras jóestét neked.

2011. júl. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Neked is jóéjszakát :) igazán kedves tőled a feltételezés hogy lányka vagyok ;)
2011. júl. 20. 23:45
 18/29 A kérdező kommentje:
persze nem mondtam hogy nem
2011. júl. 20. 23:46
 19/29 anonim ***** válasza:

Végre egy értelmes leányzó! :D imádom az ókori hellász vallását!^^ akarsz ismerkedni?:D


19/f

2011. júl. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

De hát te mondtad,hogy nincs f@szod.

Te jó ég bele sem merek gondolni mi lehetsz bozontos szemöldök,barackméret szemölcs se nem nő se nem férfi:D

Ahogy magam elé képzellek még a szextől is elmegy a kedvem pedig ez nem sokszor fordul elő:DDD

2011. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!