Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő aki 80kg-os volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő aki 80kg-os volt, és lefogy 65-60kg-ra, akkor felfigyelhet rá az a FÉRFI akibe szerelmes a nő?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 08:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Hát valószínű vonzóbb leszel a férfiak számára, de hogy a kiszemelt férfinak is, azt mi nem tudhatjuk. Lehet más miatt nem figyelt fel eddig sem rád...
2011. júl. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
mellékesen,az a férfi is lefogyott az elmúlt időszakban!
2011. júl. 21. 08:33
 3/25 anonim ***** válasza:
61%

Pasi miatt szerintem hülyeség lefogyni. Az én véleményem az (ha a helyedben lennék) hogy ha 80 kg-osan nem kellettem neki, akkor ne kelljek 60- 65 kg-osan sem. Ehhez tartom magam. Hogy jobban értsd, mit akarok leírni:

90 kg-ból lefogytam 17 kg-ot, ami már azért feltünő volt. Fel is tünt a pasiknak. :) Aztán az egyiket megkérdeztem: mit szólna ha mondjuk 20 kg-al több lennék (előtte nem ismert). Láttad volna a lesajnálást a szemében! Hebegett-habogott, aztán felvilágosítottam, hogy én ugyanaz az ember vagyok vékonyabban, mint duci, a gondolkodásmódom sem változik semmit, csak a külsőm. Ha pedig neki a külső a lényeg, akkor kerüljön ki nagyívben. Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy legyünk elhanyagoltak. Ducin is lehet szépen öltözködni, kiemelni amit ki kell, eltakarni, amit el kell. :)

2011. júl. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
45%

Fantasztikus felfogás.


Ha én férfi lennék én se akarnék magammal szexelni, ha 100 kilós lennék Hiába ugyanaz a személyiség vagyok... ez nem személyiség hanem esztétika kérdése.


Én is pasi miatt fogytam le, és magam miatt, és nagyon jól tettem, mert most is vele vagyok.


nagyon jól teszed, hogy teszel ,fogysz magadért, az egészségedért, de főleg magadnak akarjál tetszeni, úgy értem, legyél jóba magaddal. látod az előttem szólónak mekkora önbizalma van, pedig nagyon dagadt lehet.


Légy rendbe önmagaddal, önértékelésed legyen magas, legalábbis a helyén, s akkor majd a pasi is jön.

2011. júl. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
16 évesen én is egy fiú miatt fogytam 20kg-t. Semmi nem változott. Nem a kilóktól függ ez elsősorban, hanem a személyiségtől és az önbizalomtól - azóta már én is tudom. De ha te fejben jól rendeznéd el a fogyást, és ettől magabiztosabb lennél, akkor lehet. De pusztán a kilók miatt nem fog sikerülni.
2011. júl. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

8:46 - os valóban nem vagyok vékony, de dagadt sem. Önbizalmam van, mégpedig azért, mert kisugárzástól függ, hogy van-e pasija valakinek, nem pedig a kg-októl. Nekem soha nem volt gondom ilyen téren.


8:51-es

"Nem a kilóktól függ ez elsősorban, hanem a személyiségtől és az önbizalomtól - azóta már én is tudom."

Egyetértek veled. Te írtad le normálisan a varázsszót! SZEMÉLYISÉG ÉS ÖNBIZALOM. Kipótolnám azzal hogy KISUGÁRZÁS. Tehát ezek nem kg függőek.

2011. júl. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

ma 08:46


te mennyit fogytál le mennyiről?


Én is pasi miatt fogytam le, és magam miatt, és nagyon jól tettem, mert most is vele vagyok milyen volt veled mikor meglátta hogy lefogytál,nem az vagy aki régen?h jöttetek össze?

2011. júl. 21. 08:58
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

Nem baj, kérdező, hogy lefogytál, jól tetted, már csak az egészséged miatt is.

De nagyon nem jó a hozzáállásod. Ha te néhány kilótól más ember lettél, vagy annak érzed magad, nagy gondok vannak a személyiségeddel. Ezt alátámasztja az is, hogy MÁS miatt fogytál le, hogy MÁSNAK megfelel.

Nem lehet így viselkedni később egy kapcsolatban, mert ha mindenben meg akarsz felelni, kiveszik belőled minden, ami egyéni volt, ami felkeltette mások érdeklődését. Alárendelt helyzetbe kerülsz, és amikor törvényszerűen tönkre meg a kapcsolatod, azt sem fogod tudni, ki vagy.

Azért törvényszerű, mert ha uralkodnak rajtad, előbb-utóbb megunod és kilépsz a kapcsolatból. Ha meg a pasi olyan típus, hogy nem akar uralkodni, hamar megunja, hogy egy egyéniség nélküli bábut kapott - díszcsomagolásban.

2011. júl. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Utolsó! Felpontoztalak téged is!

Te is sokkal jobban fogalmazol mint én. :)

Engem ismeretlenül ledagadtoznak, mert ugye a dagadtnak önbizalma nem lehet, ne legyen, az húzza meg magát, járjon zsákban, hogy semmit ne lássanak belőle az olyan eq-val és iq-val nem rendelkező hozzászólók, akik MÁSOKNAK AKARNAK MEGFELELNI. Köszönöm a hozzászólásodat.

2011. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
22%
A férfiak 95%-ban a vékony, vagy átlagos testalkatú csajokat nézik meg. Esztétikus! Utána jöhetnek a belső tulajdonságok. Kövér nőhöz kövér pali való! Próbálkoztam én is duci csajokkal, de nem vitt rá a lélek, hogy... De nem szabad feladni dagi lányok, mert még mindig ott van nektek az az 5%.
2011. júl. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!