Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő aki 80kg-os volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő aki 80kg-os volt, és lefogy 65-60kg-ra, akkor felfigyelhet rá az a FÉRFI akibe szerelmes a nő?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 08:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
előző:ott a pont.
2011. júl. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

ma 18:45!!!!


07-21 08:46- válaszát idézte. Inkább te figyelj oda jobban!


[Off vége.]

Lehet, hogy jobban felfigyel rád, de igazából ha 80kg-san nem érdekelted, most se fogod annyira érdekelni szeritnem. A külsővel csak a figyelmét hívhatod fel, de a belsőddel kell igazán megnyerned.

2011. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem fog sokaknak tetszeni a válaszom. De már vékonyan jöttem vele össze, és azóta is vékony vagyok, és vele együtt. Már három éve. Ismert mikor még kövér voltam tetsztettem is neki, de sose kezdeményezett.
2011. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem akartalak ledagadtozni, kicsúszott a számon, úgymond. Ne vedd a szivedre..
2011. júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 10:48


te hány kgról fogytál le mennyi vagy most? :)


egyébként én is haladok a fogyással 73-72kg között vagyok!

én is úgy gondolom,ha lefogyok biztosan ,fog közeledni hozzám!

2011. júl. 30. 10:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!