Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő aki 80kg-os volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő aki 80kg-os volt, és lefogy 65-60kg-ra, akkor felfigyelhet rá az a FÉRFI akibe szerelmes a nő?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 08:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó, hogy akaraterőt adott a fogyáshoz az, hogy tetszeni akartál valakinek! Társas lény az ember, nem egyedülálló kőszikla, aki mindent önmagáért tesz, pusztán az egészsége érdekében és nem foglalkozik azzal, más mit gondol róla.

Hogy az a bizonyos férfi felfigyelhet-e rád, az nagyon sok mindentől függ. Viszont ha a tükörbe nézel és azt mondhatod: most már szép vagyok és vonzó, akkor biztos, hogy nagyobb eséllyel mersz kezdeményezni, flörtölni.

Sok sikert, megérdemelnéd a pasit, ha képes voltál ilyen keményen küzdeni a kilókkal érte.

2011. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%

9:16-os

"Kövér nőhöz kövér pali való!"

Húúú de okosat írtál! Akkor most hagyjam ott a páromat, vagy ne, ha ennek így kell lennie?! Hmmm. Hogy te mekkora paraszt vagy!

2011. júl. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Furcsa, mert pont tegnap csodálkoztam rá egy bevásárlóközpontban, hogy legalább 4-5 olyan párt láttam, ahol a pasi kifejezetten kellemes külsejű, a hölgy pedig finoman szólva is legalább 110-130 kg.

A furcsa az volt, hogy egy fél órás nézelődés alatt láttam sok ilyen párt.

2011. júl. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ugye-ugye. Talán a kisugárzás miatt?
2011. júl. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 09:21


köszi kedves tőled,még nem fogytam le 60kgra de haladok szépen!remélem nagyon-nagyon,hogy így jobban felfigyel rám!

és az azért lesz mert tetszek neki,azért lesz kedves velem..stb


(és nem azért mert sejti hogy tetszik nekem,úgy gondolom eddig csak azért volt kedves,figyelmes,mert sejti,mit érzek,és SAJNÁL!)

2011. júl. 21. 10:07
 16/25 anonim ***** válasza:

Ha a kiszemelt FÉRFI szintén sokat fogyott, Te viszont még csak a fogyás útján haladsz, a kapcsolatotokat azzal is "bővítheted", ha megkérded, hogyan fogyott le, tanácsokat kérsz tőle, megkérded, miért volt fontos neki a fogyás, stb. Ha ő is túlsúlyos volt, akkor azért lehet, hogy nemcsak sajnál, nem csak azért kedves veled! Lehet, hogy ez csak a Te félelmed. Ha tudsz vele kötetlenül beszélgetni arról, hogy vajon könnyebb-e rátalálni a szerelemre karcsúbban, akkor lehet, hogy többet tudsz majd arról, mennyi az esélyed nála - most, vagy soványabban.

Egyébként én is állandó harcot folytatok a kilókkal és akkor sikerült párra találnom, amikor elégedett voltam a karcsúságommal és ez sugárzott a férfiak felé. Van, aki kövéren is teve van önbizalommal. De aki nem ilyen, annak hajrá, lefogyni!

2011. júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

de mi van ha, sejti hogy tetszik nekem,úgy gondolom eddig csak azért volt kedves,figyelmes,mert sejti,mit érzek,és SAJNÁL!)



egy alkalommal mikor beszélgettünk,megemlítette,h lefogyott,én nem mondtam rá semmi,érdemlegeset,de láttam h várná,hogy reagáljak rá!.......de fura lett volna pl dicsérni,hisz az már bók,

2011. júl. 21. 10:51
 18/25 anonim ***** válasza:

Mindenki szereti, ha bókolnak neki! A férfiak nagyon hiúk tudnak lenni. Másrészt, ha valaki lefogy, bárkitől nagyon kedves, ha ezt észrevéve azt mondja: "Fogytál? Jól nézel ki! Hogy csináltad? Én is szeretnék leadni pár kilót." Ebben semmi olyasmi nincs, ami ciki lenne, vagy tolakodóan jelezné, hogy odavagy érte.

Aki fogyózott valaha is, annak jó téma erről beszélni:-)

2011. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
én nem szeretem ha ezt mondják,hogy fogytál? mikor a hülye is látja h igen,felesleges kérdezni.
2011. júl. 22. 17:20
 20/25 anonim ***** válasza:

"Én is pasi miatt fogytam le, és magam miatt, és nagyon jól tettem, mert most is vele vagyok milyen volt veled mikor meglátta hogy lefogytál,nem az vagy aki régen?h jöttetek össze?"


"Mert most is vele vagyok.." utána meg azt írod, hogy :


"remélem nagyon-nagyon,hogy így jobban felfigyel rám! "


Picit jobban figyelj oda...

Szóval most együtt vagyok párkapcsolatban vagy nem? :D Vagy csak túl gyanúsnak tűnnek a hozzászólásaid..

2011. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!