Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszik egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik egy fiúnak sem egy csendes, kissé visszahúzódó lány? Lányok:tanácsokat várok. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Van egy kissebb baráti körünk,(14,16évesek) 6,7 személlyel, és velük többször összegyűlünk, szórakozunk, beszélgetünk, csapatjátékokat játszunk.

Nekem megtetszett egy fiú, akinek jó humora van(,NAGYON sokat lehet rajta nevetni)mindenkivel kedves,magas, duci.

Én olyan kis csendes vagyok, általában nem beszélek sokat, de baráti körben jobban felóldódok, és én is teszek a jó hangulatért, rajtam/velem együtt nevetnek a vicceimen.

Van egy lány ebben a baráti körben, akin észre vettem, hogy neki is bejön ez a fiú, nagyon sokat beszél neki, mikor a közelében van ez a fiú teszi magát, hogy neki is jó a humora, mondja ott a vicceket, és mindig ő akar lenni a középpontban, szó szerint nem hagy mást szóhoz jutni.

Számomra nagyon idegesítő,és féltékeny is vagyok rá.

Sajnos még a legjobb barátnőm is teszi a 'hülyét'nagyon büszke.Én meg ilyenkor csak ott ülök, nevetek a vicceiken hamis mosollyal :(

Ugylátom, ezt a fiút nem nagyon érdeklem.

Az lenne a kérdésem, hogy mit tehetnék hogy engem is észre vegyen? Mit kellene csinálnom, és most mit csinálok rosszul? Nem tudok érvényesülni, mikor pár barátnőm ott van, de mikor csak egy lánnyal, és ezzel a fiúval, meg egy másikkal vagyok, akkor beszédesebb leszek, és olyankor érdekli is amit mondok, csinálok.

Mit tehetnék? És miért csak az ilyen komolytalan lányok jönnek be a fiúknak?

Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett, de remélem érkeznek hasznos válaszok. :/


2011. júl. 21. 20:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én is így voltam, zavarba voltam az elött aki tetszett, de amiután már nem érdekel annyira, nem vagyok zavarba:))
2011. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én is így vagyok, mártmint 19 vagyok csendesebb, visszahúzódóbb, s most egy 30as pasival kerültem kapcsolatba...és nagyon jó :))
2011. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Anyomika ***** válasza:

Kérdezőnek:

Én pont olyan fiú vagyok mint amit leírtál a baráti körömet mindig megállás nélkül nevettetem viszont az hülyeség, hogy komolytalan lánnyal akarok összejönni. Olyan lány kell aki ha kell tud komoly lenni és ha kell lehet vele komolytalankodni is. Viszont amit leírtál nem hiszem, hogy te az a komoly tipus lennél mert te is jót tudsz nevetni a poénjain. Csak azért érzed, hogy komoly vagy mert mások is szemeznek a fiúval. Azt ajánlom tudasd vele mit érzel, mert ha barátod akkor nem fog oltani és egy próbát megér.

2011. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

A tegnap este is éjfélig kint voltunk, hülyültünk meg minden, és beszélgettünk, meg mostanában megpróbáltam én is felszabadultabb lenni, és ugylátom h egyre többet néz, és mikor mond egy poént, akkor is a szemembe néz, és nevetünk.

Hátha lesz vmi :)

És mégegyszer köszönöm nektek a sok jó tanácsot!

2011. aug. 1. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!