Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül érzem magam (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül érzem magam (? )

Figyelt kérdés

Mindennél jobban vágyom egy fiúra, hogy legyen aki átölel, aki megérint, akihez hozzá lehet bújni, akivel szerethetnénk egymást. Olyan jó lenne érezni valaki ajkát az ajkamon, az illatát, hallani a hangját, ahogyan hozzám szól. Sokszor van mostanában, hogy elkap a sírás, és akkor csak kínlódok, hogy nekem szükségem van egy fiúra. Elképzelem, hogy milyenek lennének a fent említett dolgok, attól pedig csak még rosszabb lesz. Olyan rossz látni, hogy mások kézen fogva sétálnak a párjukkal, nekem meg nincs senkim, egyedül vagyok.

15/L


2011. júl. 22. 10:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ismerős életérzés. Fiúként ugyanezt átéltem én is.


Mi gátol meg, hogy partnert találj?

2011. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

15 év még nem vészes még bármi történhet, ott a suli csomó lehetőség pasit találni.

Nekem sincs csajom csak hogy én már 21 éve szívom ezt :P

Amúgy megértelek ezeket amiket leírtál azokra én is vágyok, és tök szar látni másokat, illetve elképzelni milyen lehet.

Csak azt tudom mondani hogy még sok minden van előtted tuti lesz pasid, én sem adtam fel még :D

2011. júl. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy egyszer úgyis lesz valakim, de most így nagyon rossz.

Igazából nem gátol meg benne semmi, csak nem ismerkedek könnyen, és nem vagyok az a jól megszokott tinip*csa.

2011. júl. 22. 10:47
 4/19 anonim válasza:
Legyél közvetlenebb, egész biztos, hogy találsz valakit, aki majd szeret Téged!
2011. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Mosolyogj sokat legyél vicces, vagy legalább neves sokat. Kicsit nem baj ha tudsz beszélni a fiúkkal, akár fiús témákról is. Ez nagyon vonzani fogja őket, mert látják hogy egy belevaló csaj vagy, ettől még nem leszel tinip*csa, de egy nőnek tudni kell kacérnak lennie kicsit. Ez persze majd idővel úgy is jön.

Ha tetszik valaki mondjuk osztályból annak próbálj a társaságában lenni, már mint ne lógj rajta de azért napi szinten beszélgessetek és akkor tuti felfigyel rád idővel.

2011. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Sokat mosolygok. És jól el tudok beszélgetni a fiúkkal, van néhány fiú haverom.
2011. júl. 22. 11:15
 7/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Én szívesen beszélgetnék veled, mert én is ugyanebben ahelyzetben vagyok. írj privi üzit.
2011. júl. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ha görcsösen akarod akkor nem fog sikerülni.
2011. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu...:S 17/F
2011. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Pont igy vok en is csak nekem 1 lany kene.na jo en nem sirom el magam de kb ugyanez van
2011. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!