Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harcoljak érte? Vagy felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcoljak érte? Vagy felejtsem el? (reménytelen szerelem) (bővebben lennt. )

Figyelt kérdés
Osztálytársam a lány. Egyik legjobb barátnőm (volt) SAJNOS többet éreztem, szerelmes lettem belé. Nem bírtam tovább, elmondtam neki mit érzek. Azt mondta, "nem tudja mit érez, jó lenne ha járnánk meg minden, de fél a barátságunk végének és hogy legjobb az lenne ha olyan lenne mint régen volt" ezután tudtam sajnos nincs sok esélyem. Majd suliba keveset beszéltem vele,később hallottam vissza a barátnőitől, hogy azt mondta nekik hiányzik a barátságunk. Megint jóba lettünk, de sajnos SZERETTEM továbbra is! Ő pedig nem. Hogy felejtsem el? Vagy harcoljak érte? Várom azt a pillanatot, hogy újra felhozzam ezt a témát, hátha.. hátha egyszer megjön az esze és rájön egymásnak valóak vagyunk! Számomra ő a tökéletes, keresem benne a hibákat, de nem találom. Megtennék érte bármit, hogy velem legyen. Nagyon rossz segítsetek.
2009. nov. 30. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Lélektestvérem. Én is így vagyok egy lánnyal, annyi különbséggel, hogy Ő szeretett, de már nem, és nem történt semmi, ami barátságon túlmutatna, igazán. Nem tudom. Én nem adom fel. Már csak azért is, mert nem tudnám...
2009. nov. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De édesek vagytok :)

Ne add fel. Semmiképp ne add fel...nem szabad.

2009. nov. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

még mit tudnék tenni?


(amúgy 15éves elsős gimis vagyok)

2009. nov. 30. 23:55
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

hmmm


Van egy ötletem.


Bírd ki még fél-1 évig de közben éberen örködj a csaj felett nehogy más pasi elvigye, aztán kezdjetek el dumálgatni a szexről, esetleg rafkós módon itasd le és húzd fel..


Ha lesz kettötök közöt szex akkor tovább tud lépni a dolog és lehettek egy pár, ha nem akkor ez örök barátság marad esetleg testvéri szeretetté alakul át..

2009. dec. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utsó: ez hülyeség! 15 évesek, nem baj??? Talán járniuk kéne min. hónapokat az első szex előtt.

Bőven elég, ha megpróbálod megcsókolni, az is elég nyilvánvaló. De alkalmas pillanatban.

2009. dec. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Számomra ő a tökéletes, keresem benne a hibákat, de nem találom. SZERINTEM 15 ÉVESEN EZT MÉG NEM FOGOD FEL MIT MONDTÁL,PERSZE MERT ELVAKITANAK AZ ÉRZÉSEID..
2009. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!