Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nálatok tényleg van ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nálatok tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés

Lényegretörő leszek:


Adott egy srác. Ilyet még nem láttam. Laza nagyon, nem erőlteti, jön belőle. tud élni az biztos. De azt mondta a kapcsolatában komoly, más, nem lazáskodja el.

Ha én végig gondolom, hogy milyen laza a dumálja, életvitele, akkor mindjárt levonom azt a következtetést, hogy a magánéletében is ilyen.


Vagy lehet tényleg nem minden esetben attól függ?


Fiúkat kérdeznék csak, vagy olyan lányt, akinek volt már tapasztalat ilyen téren, "szerintem" válaszokat nem szeretnék, köszi!:)


2011. júl. 22. 10:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
Létezik ilyen. Nagyrészben én is ilyen vagyok, és sok ismerősöm is ehhez hasonló. 19-F
2011. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nálam gyakran van olyan, hogy hülyéskedek, vagy néha lazán kezelem a dolgokat.

de amikor komolyságra van szükség, akkor komoly vagyok.

2011. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak azért mondják, mert így jutnak a lányok ágyába.
2011. júl. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, sőt! Szerintem nagyon jó dolog, ha valaki ennyire rugalmas tud lenni.
2011. júl. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az én barátom pl. ;)
2011. júl. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a párom is ilyen.nagy dumás,laza,közvetlen de már évek óta együtt vagyunk
2011. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én is sokszor laza vagyok....de ha valamit komolyan veszek...adj neki egy esélyt. bizonyítsa be... :-)
2011. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Asszem adok is neki esélyt.;) Valaki írta, hogy azért mondja, hogy így jusson a lány ágyába. Hát én is erre gondoltam.:S
2011. júl. 22. 16:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát nem kell egyből az ágyba menni
2011. júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok, és ez bejön a csajoknak is és énis jobban érzem magam, mert mikor csak úgy vagyunk, akkor kiengedem a gőzt, de mikor komoly téma röppen fel, tudom hol az eszem.
2011. júl. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!