Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Ez nálatok mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ez nálatok mit jelent?

Figyelt kérdés
az egyik srác azt mondta a barátnőmnek h túl fiatal vagyok hozzá és h nemm is ismer akkor meg mi a fr.ncnak jelölt be engem ismerősnek és minek hagyta h leégessenek engem a barátai? mivel nekem nagyon tetszett csaka miutén a barátnőm azt irta neki h örülnék ha rám irna azt irta neki vissza h 1.nem is ismer 2. van barátnője és 3. túl fiatal vagyok hozzá akkor miért nem mondta meg mingyárt az elején h most inkább ne nagyon járkáljak meg bámuljam őt mert van barátnője meg stb. miért volt ilyen? nálatok fiuk ez szokás h ezt csináljátok?
2011. szept. 19. 18:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nagybetű mondatkezdéskor, írásjelek, minden sorban legalább 3 hogy...sőt még az se mert csak "h", totál egybefolyik a szöveg és értelmezhetetlen. Sztem kezd előröl.
2011. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
első: az kezdd :P (csak ha már grammar nazi vagy)
2011. szept. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Inkább a nyelvtan könyvet tanulmányoznád,minthogy 12-14 évesen itt vagy..
2011. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
ez csak azt jelenti hogy, nem ismer, van barátja, túl fiatal vagy
2011. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki vegyen elő egy nyelvtankönyvet! :D

Holnap dolgozat :P

2011. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerinted rájött abból, hogy mit is akarsz tőle, ha csak mentél és bámultad? Egy férfi sem gondolatolvasó, de úgy látom ezt a vők valahogy nem képesek felfogni. Talán, ha közlöd vele mit akarsz, szólt volna hamarabb is.


22F

2011. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nők, nem vők, mielőtt még megbuktatnak engem is helyesírásból. :)
2011. szept. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
na akik kritizálják ezt a dolgot hogy hogyan irtam akkor azok elmehetnek és aki meg normális választ irtˇannak köszönöm
2011. szept. 19. 21:18
 9/12 Solarian ***** válasza:
Szerintem azt hogy 12évesen nem érdekelsz egy 16-17 éves srácot...
2011. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
öhhhöm nem 12 vagyok hanem 14 és a fiú pedig 15 ezt nem értem mi neki az az 1 év?
2011. szept. 21. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!