Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nálatok ez mit jelent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok ez mit jelent? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Ma a buszon hazafele nem utaztak túl sokan. Egyből kiszúrtam azt a fiút, aki évfolyamtársam, és tetszik nekem. Egymásra néztünk, majd ő hirtelen lesütötte a fejét.

Ez jelentheti azt, hogy tetszem neki? Amúgy gyakran forgott hátra (felém) a buszon, mivel pár üléssel mögötte ültem. Fiúk! Ti is szoktatok ilyet csinálni? Köszönöm előre is a válaszokat!

15/L


2011. okt. 13. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
azért nézetthátrafelé mert azt gondolta mi a f@szt akar eza hülye qics, mingyá kiütöm a genyóba :
2011. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Lehet büdös voltál, és már várta, h. leszállj
2011. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szégyenlős és bátortalan , mint az előttem szólók ,tudod ők csak ilyenkor mernek be szólni, ha előtted lenne akkor még rád sem mernének nézni! szólítsd le a srácot!!!
2011. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
fugázná a fingódat, barlangászna, elmerülne benned érthető volt??
2011. okt. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
zavarba hoztad énse took hoszú távon szemezni és mindig elfordulok mer elkezdek valamiért mosolyogni xd 17 F
2011. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
am biztos tetszel neki ha hátra nézegetett felkeltetted az érdeklődését másért nem nézet volna .és am a többi válaszadó bunkó tajparasztok vagytok :) mi a f.nak vagytok fent ha nembirtok norm válaszokat adni ollyan beszédetek van mintha az ózdi szegénytelepről jöttetek volna
2011. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Lehet, csak azt nézte, nincs-e ellenőr a buszon. Nem voltál véletlenül sötétkék ruhában?
2011. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ha egó vagy akkor csak az ellenőröket nézte... ha pedig nem akkor igen bejössz neki!

Ülj le mellé aztán majd lesz valami!!!

2011. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
biztos, hogy nem az ellenőröket nézte, mivel ez egy helyi járat volt, amin soha sincs ellenőr..
2011. okt. 15. 18:05
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nagyon is tetszel annak a fiúnak, én is így szoktam nézni a szerelmemet, mert nem merek hozzá közeledni, ő is így van vele szerintem 15/F
2011. okt. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!