Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csinos fiatal nő szexuálpszich...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos fiatal nő szexuálpszichológusnak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval szexuálpszichológusnak tanulok. Sokan mondták, hogy nagyon szép és csinos vagyok és ők nem járnának egy ilyen szexuálpszichológushoz. A nők azért mert ha a szexuálpszichológus szebb náluk akkor még depressziósabbak lesznek, meg kevesebb lesz az önbizalmuk. A férfiak pedig azért mert szégyen ezt egy ilyen nővel megbeszélni. Ez mennyire igaz? Ti melyiket választanátok egy fiatal csinos nőt vagy egy öregebbet? Mielőtt jönnének a dumák hogy beképzelt vagyok, ismét elmondanám hogy ezt mások mondták, és nem vagyok beképzelt nem azt mondtam hogy szépségkirálynő, csak tisztában vagyok az adottságaimmal.
2011. júl. 24. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én választanálak. ;) Én ilyenkor nem a külsőt nézem, hanem, hogy mennyire tudnál segíteni. :D 23/L
2011. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ebben van valami szerintem!


Nekem peldaul gondjaim vannak a peniszmeretem elfogadasaval es ezen keresztul az onertekelesemmel es onbizalmammal, es biztos vagyok benne, hogy ha ezt egy noi szexualpszichologussal kene megbeszelnem, baromira zavarban lennek es nem hiszem, hogy meg tudnek nyilni, ha meg meg kifejezetten csinos is, akkor plane.... En biztos, hogy inkabb ferfit valasztanek!

2011. júl. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Én egyiket se, mert nem kell pszichológus nekem:) De ha kérdésed miatt választani kell akkor hát én férfit választanák, mert a nőknél van egy bizonyos jellem amitől kételyeim vannak a tudásaiban. Vagyis inkább akiben látom a segítség tudását mint akiben nem. De igazából a legjobb, ha ismerem a pszichológust, hogy tudjam milyen. Viszont tényleg nem kell nekem pszichológus:)
2011. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát igen kedves 2. erről beszéltem, és úgy vettem észre hogy férfiak túlnyomó többségben vannak akik szexuálpszichológushoz járnak főleg pénisz és méret dolgokkal és nem vagyok benne biztos hogy a nagy része velem beszélné meg. :S
2011. júl. 24. 16:29
 5/12 anonim ***** válasza:
énis inkább férfihoz mennék pasi létemre, vagy ha nemis akkor valami öregebb nőhöz
2011. júl. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nézd kedves kérdező én beszélhetek neked a péniszemről, ha ez feldob téged:) Nem szeretem a szomorú lányokat.
2011. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D akkor majd kb... 25 éves koromtól 50éves koromig éhezni fogok :D aztán jöhetnek az emberek és jöhet a pénz :D
2011. júl. 24. 16:45
 8/12 anonim ***** válasza:

Ettol fuggetlenul azert azt mondom, hogy nyugodtan folytasd a tanulast, a megjelenesed es a kulso adottsagaid nem jelenthetnek abban hatranyt, hogy kesobb dolgozni tudj a szakmaban, hisz nemcsak maganprakszisban dolgozhatsz, hanem intezmenyi keretek kozott is, ahol gondolom fix fizetes mellett folyamatosan lenne munkad.


Ha meg ugyes vagy es jo is a szakmaban es tenyleg kiemelkedoen csinos, akkor akar levalthatod Tari Annamariat es a tobbieket, es teged hivnak majd mindig a tv-musorokba, ha ilyen jellegu temarol van szo!

2011. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De rem a tapasztalatod is meg van hozzá:D

Viccet félre téve, szerintem egy szp-nél alap:D

2011. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én jártam pszichologushoz, (szexuálpszichologushoz), aki nő volt. Úgy ajánlották, először kicsit fura volt, de aztán megszoktam. Szerintem nem azzal van a gond hogy csinos/szép vagy, hanem már önmagában az hogy nő.

Ha szeretnél egy bonyolult esetet, akkor én az vagyok :)

2011. júl. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!