Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért sokkal könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért sokkal könnyebb párkapcsolatot találniuk mint a férfiaknak? Nekik miért nem kell harcolni azért akit akarnak maguknak?

Figyelt kérdés

Járok bulizni 2 hetente és mindig úgy van, hogy kevesebb nő van a tánctéren és mindegyik körül legyeskednek sokan, most én hiába vagyok jó ruhákban egész este nem jön oda hozzám senki, mintha nem tetszenék senkinek, ezt nem értem, egy nőhöz meg odamennek rengetegen és bárkit választhat közülük kedvére, akár ki is használhatja ahogy akarja, nagyon ki vannak szolgálva a nők.Ha meg odamegyek valakihez akkor elutasító, nem akar velem táncolni, beszélgetni sem ha csendes helyen vagyunk, eleve barátokkal érkeznek vagy barátnőkkel akik közé nem engednek beilleszkedni.Egy férfinek sokat kell küzdeni egy nőért mintha a nő lenne a jutalom, pedig egy nőnek is szüksége van a férfire, eközben a nő nem csinál semmit, nem fektet energiát a kapcsolatba csak hagyja magát vagy elutasítja a közeledést ez által nagyon kényelmes helyzetben van hiszen olyan mintha a boltból kéne neki valami áru és az áru menne hozzá és még válogathat is közüle és fizetnie sem kell érte(értsd a fizetséget, hogy tenni valamit neki is, pl. beszélgetni, elmondani valakinek hogy tetszik, felhívni stb) ne legyen már egyoldalú a kapcsolat.

Na most ez egy igazságtalan rendszer én úgy gondolom, sokan azt csinálják, hogy hamis flörtjeleket használnak, pl. szemez veled, mosolyog, te odamész beszélgettek, kedves, meghívatja magát valamire aztán ha elfogy akkor bejelent valami kifogást magát nagyon okosnak gondolva, hogy női fortélyt alkalmazott mintha a férfi hülye lenne és nem venné észre, mondjuk van barátom és vár engem vagy bármi.A nők úgy játszadoznak ahogy csak akarnak és nekik jár a párkapcsolatok minden előnye, hogy érvényesülhetnék férfiként ebben a rendszerben?

(21 vagyok)


2011. júl. 24. 21:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:55


Tudod ezzel csak az a gond, hogy a férfiaknak is ugyanannyi hibájuk van manapság , mint a nőknek.

A másik gond pedig az, hogy hiába küldünk jeleket, ha nem jövök be neki, mert ő meg szép lányt szeretne magának én meg mondjuk nem vagyok az max csak átlagos, vagy nem mer rám nézni sem , nem hogy kezdeményezni...

2011. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy meg most komolyan lányok, ha odamennénk csak úgy például az utcán hozzátok mennyire viselnétek el egy vadidegen palit, ha nem jön be külsőre?! Semennyire, csak egy jó nagy pofánvágást kapna a férfi tőletek."


Csak úgy én sem mennék oda egy fiúhoz sem, hogy na most megpróbálom..Ha még is odamegyek és elutasít akkor azt mondom "így jártam, benne volt a pakliban..". Nem értem miért kell ezeket nagyon szívre venni. Minden benne van a pakliban, az hogy összejössz vele, randizol vele és csak annyiban marad a dolog, vagy az, hogy elutasít. A pofonvágásokat' is viselni kell, attól lesz erősebb az ember. Legalábbis ami nem öl, az megerősít. Szokták mondani, érdekes mód nálam ez mindig így volt. És még élek;).

Másrészt pedig hiába adok jeleket, még az átlagos elvileg normális scároknak, ha annak meg én nem jövök be, mert nem vagyok egy disco maca.;)

Kérdező, én is megtudlak teljesen érteni, csak én lány vagyok. De most már úgy vagyok vele, hogy jön aminek j önnie kell.

Nem kell egyből keseregni, meg visszahúzódni , hogy ez miért alakult így.. El kell fogadni a jelenlegi helyzetünket.

Azzal mit érsz el, hogy keseregsz és negatívozol? Semmit.

2011. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha én oda mennék egy nőhöz egy néhány személyes buliban, akkor én az utcán is ugyan úgy leszólítanám, veszteni való úgy sincsen, de ezt sokan nem így gondolják, mert ha egy nő vissza is utasítana, akkor is csak egy nő utasít vissza a sok millió közül, más részt ha egy olyan nőt szólítasz le akivel előtte hosszasan szemeztél akkor hatalmas valószínűséggel igent mondd (csak sokan rengetegen elkövetik azt a hibát hogy nem folyamatosan néznek a nő szemébe, és akkor azt már az önbizalom hiány jelének veszi a legtöbb nő, és akkor már nagy valószínűséggel bukás lesz. Ha csak 1-2

másodpercig nézel a nő szemébe, és egy pillanatra elnézel és utána vissza, az szerintem még rendben van, de amikor vagy 10 másodpercig nézel a szemébe és utána el, akkor már fölösleges próbálkozni is.

2011. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert hagyományosan a férfiaknak kell udvarolni a nőknek és nem fordítva.A férfi eldöntheti,hogy kinek udvarol a sok nő közl de lehet,hogy a nő visszautasítja a férfi közeledését.A nők viszont csak azok közül a férfiak közül választhatnak akik nekik udvarolnak.

Legalábbis a régi szép időkben így volt,ma már más világ van tudom.

2011. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A helyzet valóban egyenlőtlen, de többféleképpen. Való igaz, egy minimum átlagos nő 18-25 éves kora között azzal kavar, akivel csak jólesik neki, utána viszont meredeken csökken az értéke a húspiacon. Ezzel szemben a férfiak ideje igazán 25-30 éves kor után jön el, amikor már tapasztaltak, érettek, férfiasak, valamiféle egzisztenciájuk is van... és el lehet kezdeni bepótolni mindazt, amire korábban nem volt lehetőségük ;) Szóval fel a fejjel, idővel csak jobb lesz (bár kéne legalább vmennyi tapasztalatot szerezni ezelőtt a kor előtt, különben nem fogod tudni kihasználni, mert frusztrált kis szűzike leszel).
2011. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én is 21 éves még szűz fiú vagyok. Nekem az a legnagyobb problémám, hogy összejövök a lánnyal de sehogy nem tudom elérni, hogy le is feküdjön velem. Smárolunk, tapizzuk egymást de ennyi.

Én úgy vagyok, hogy az olyan lányhoz akin már tízen vannak és élvezi, oda se megyek. Nem szeretem a könnyű vérű lányokat. Valószínűleg ezért vagyok szűz. Két évig szaladtam egy lány után, akivel nem buliban ismerkedtem meg. Szép is volt, rendes is...néha úgy éreztem, hogy szeret, néha meg hanyagolt. Szóval szaladtam utána amikor elmentünk egy fesztiválra és kiderült, hogy a lányka mindenkinek dobja magát. Hát két évig fülig szerelmes voltam belé, de egy éjszaka alatt kiábrándultam belőle.

A legnagyobb gond, hogy a sok "hiányos ruha" meg smink segítségével a lányok többsége "széppé" varázsolja magát és sajnos ki is használja.

2011. júl. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Papla válasza:
figyelj, szerintem neked teljesen igazad van... engem nem is érdekel annyira a külső.. de akkor is.. a lányok soha sem kezdeményeznek... ha ők k*rnak el vmit az is a mi hibánk hogy rájuk szólunk de ha mi akkor kitör a hiszti.. a lányokkal nagyon nehéz beszélni... ezt nem értem hogy mért nekik jut a könnyü szerep... ha pl elveszed feleségül ő otthonmarad... gyereket szoptat és Tv zik.. ennyi a dolga... néha azért a lányok is kezdhetnének valamit mert ez így már tényleg túl egyoldalú szoval drukkolok hogy legyen valami szexuális kapcsolat az életedben és egyet értek veled
2011. júl. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!