Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17-19 éves lányok! Nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-19 éves lányok! Nálatok kizáró ok, hogyha a fiú fiatalabb?

Figyelt kérdés

És ha ez nemzavar, akkor hány évvel lehet fiatalabb, ami még belefér?

Kort is légyszi


2011. júl. 25. 19:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
én 20 éves lány vagyok, és 18 körüli pasik szoktak bejönni. igazából a fiatalabbak is, de annál lejjebb nem nagyon akarok lemenni mert ígyis beszólnak miatta, csak így még védekezhetek azzal, h elmúltak 18 :D
2011. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
teljesen kizárt! minimum 5év korkülönbség a fiú javára...MONDOM MINIMUM. maximum 12-14 ...19/l
2011. aug. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
100%
én most leszek 18,a barátom meg 16 múlt...és ő az eddigi legnagyobb szerelmem:) szerintem nem számít +/- 1-2 év
2011. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

egyértelműen. Sőt, igazából még 17 évesekkel sem, talán 18 már igen...

17L

2011. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Ó a korkülönbséges kérdés. Már lassan annyira fontos lesz, mint a jó fiú vs. rossz fiú?

A tízen éves csajoknak nem jön be, ha a srác fiatalabb, de még az sem, ha vele egyidős, mivel ők érett nőnek hiszik magukat, csak azt tudnám, hogy mire fel.

Ráakaszkodnak a 25 évesekre, mondván, hogy ők érettebbek, mint a kortársaik. Arra persze nem gondolnak, hogy csak arra kellenek nekik, hogy jól megdugják őket és nem szeretik őket és, hogy valaki 20-on évesen is lehet egy felelőtlen idióta.

2011. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

nekem is mostanába nálam 1-2 évvel fiatalabbak jönnek be meg ink azokkal tudok kijönni jól de az okát nem értem én sem pedig szivesen lennék nálam kicsit idősebbel is de azok közül többen viselkednek gyerekesebben mint a fiatalabbak :/

17/L

2011. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Most 20 vagyok, de régebben 20 év alatti fiú szóba se jöhetett...mostanában meg két srác is megtetszett, aki nálam fiatalabb xD az egyik 17,5 a másik meg 18 éves...*.*

Óh de cuki a szomszéd 18 éves fiú...:P Hmm és még okos is :'D De elmegy pestre :( :'D

Nem tudom...mostanában elgondolkodtam, hogy talán 1-2 évvel ha fiatalabb az még nem olyan nagy baj...:D:P


20L

2011. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Nekem nem gond:) a barátom 1 évvel fiatalabb mint én és nagyon jól megvagyunk.:) De tetszett már 2 évvel fiatalabb srác is,szóval szerintem a kor nem annyira számít.


17/L

2011. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én 17 éves vagyok, de nálam az alsó határ 17 év, de legyen inkább idősebb, valahogy a 20 évesekhez vonzódom legjobban. Ha valami nagyon nagyon megfogna egy érettebb gondolkodású és külsejű 16 évesben, akkor esetleg még szóba jöhetne, de az ennél fiatalabbak már semmiképp.

17/L

2011. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
soha nemjárnék fiatalabbal, még csak velem egykorúval sem.
2011. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!