Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyi ideig jártatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyi ideig jártatok a fiúval, miután megengedték meg hogy ott aludjatok vagy a párotok aludjon nálatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 21:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
21. vicces, mi?
2011. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
21 éves vagy és ennyire korlátoznak a szüleid? Ez csak szerintem nem normális?
2011. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem korlátoz ezen kívül semmi másban, meg nagyon aranyos anyukám, és nagyon jó vele a viszonyom, csak barátomat utálja. Más személlyel valószínű nem ez lenne a helyzet.
2011. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
1 hónap után, bár igazából nagyon össze kelett vesznem apával,hogy megengedje,párszor hozzám sem szólt 1 hétig, de aztán meggyőzte, és együtt aludtunk!Akkor 16éves voltam! Most majdnem 19 vagyok 3 éve vagyunk együtt és 1 éve együtt alszunk minden nap ;)
2011. júl. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igaz a kérdező lányok válaszára kiváncsi én pedig férfi vagyok, de azt hiszem ez most kevésbé számít.

Mi 1.5 hónap után szeretkeztünk előszőr de úgy alakult, hogy csak bő 3 hónap aludtunk együtt.

Szerettük volna hamarabb is.


Ő 22, én 24 ennek ellenére előre kijelentette 4 hónapnál korábban szó sem lehet ilyesmiről.

Tetszett a lány, így azt mondtam kevés az a birka akivel ilyet megtehet, de jó. S bár furcsáltam, de komolyan is gondoltam. Úgy voltam vele, attól még nem vesztek. Hiszen megismerhetem s max nem is kerűl rá sor, mert hamarabb elválnak az útjaink.

Aztán egyszer beindúltak nála a hormonok így nem lett meg a négy hónap. Azóta tudom, ha arra kerűl a sor, akkor nekem kell gondolkodnom, mert ő egy adott pont után már se lát se hall.

2011. júl. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!