Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » K*rvázás kontra barátnő tartás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K*rvázás kontra barátnő tartás?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban anyagilag, illetve minőségileg: Például havonta eljárni 2x k*rvázni, vagy pedig tartani egy nem olyan csinos barátnőt, és vele mondjuk 3-4x szexelni hetente? Kérdésem csak a szexre vonatkozik
2011. júl. 26. 14:55
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
23 vagyok.
2011. júl. 28. 15:38
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
a normális pasik nem döntenek a qrvázás mellett. így mivel nem normális pasi vagy, és még valószínűleg egyszer sem voltál szerelmes, csak sajnálni tudlak, és reménykedni, hogy majd egyszer felnősz, és megérted, ha olyan életet akarsz amit élvezni is lehet, akkor nem ilyen éretlenül kell viselkedned. :) nagyon szívesen a jó tanácsokat
2011. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Látom hiába írtam ennyit, ezt most javaslom zárjuk le, mert vagy nem érted, vagy nem akarod megérteni amit mondok :)Hiába, a női felfogás... :D
2011. júl. 28. 15:45
 34/36 anonim ***** válasza:
háááh,:) én megértem amit mondasz, csak remélem, hogy a saját érdekedben megváltozik a felfogásod. nem minden pasi gondolkodik így, mert akkor ez a világ nem létezhetne
2011. júl. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
93%-os íróval értek egyet, teljes mértékben. Kérdező! Elég nagy bajnak gondolom, hogy egy fiatal pasi CSAK a szex lehetőségét látja a nőkben. Javaslom, tartsd távol magad azoktól a nőktől, akik vágynak ezekre a felesleges érzelmi hülyeségekre, mert van, akinek ez igenis fontos. Csak sajnálli tudlak, hogy nem is akarod átélni, milyen szeretni valakit, és nem csak "tartani", meg szexelni vele... Azért érdekelne, hogy a "barátságot" is csak felesleges érzelmi hülyeségnek tartod, vagy azt már tudod értékelni?
2011. júl. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Ha csak a szex kell a nőtől és semmi más akkor k*rvázz, bár az több pénzbe kerül, mint egy állandó partner.


Állandóból viszont azt, hogy csak szexre kell mondd meg a csajnak, ne legyen olyan barátnőd aki baromira szerelmes beléd, mert az sz@r lesz neked meg a csajnak is.

Szóval ha találsz olyan lányt aki szintén szexkapcsolatot keres az lenne a legjobb, anyagilag is jól járnál és ő sem várna el tőled többet.

Van ilyen, én is ismerek ilyen "párokat", csak meg kell találni a megfelelő partnert.

2011. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!