Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, tényleg ennyire sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg ennyire sokat számítana, hogy a pasi kezdeményezzen nálatok?

Figyelt kérdés

Eddig nem csajoztam, vagyis csajoztam, de visszafogottan, nem nyomulósan, először beszélgettem a lánnyal aki tetszett, mintha barátkoznék, mintha egy másik srác lenne úgy kezeltem, csak előreengedtem udvarias voltam vele, tehát ebből nem jött rá, hogy tetszik nekem.

Nyíltan kellett volna odamennem és ismerkedni, megmondani, hogy szimpatikus lánynak tűnik és nem-e lenne kedve beszélgetni vagy elhívtam volna valahová.

Azt szoktam, hogy sokat beszélgetek a lánnyal, és ha a lánynak tetszem ő kezd el hívogatni telefonon, ő hív el valahová, eddig így volt, még a lány is csókolt meg először és ő mászott rám úgy feküdtünk le:D

Eddig minden barátnőm így volt, de ma már látom, hogy ez rossz taktika, el akartam kerülni a visszautasítást mert ha visszautasítottak egy lúzernek éreztem magam és rondának és napokig nem is beszéltem utána emberekkel.

Aztán felocsúdtam és észrevettem, hogy a lány akivel jártam most kivel jár, megnéztem a srácot mivel jobb mint én, semmivel sem jobb, sőt, egy tróger, füvezik, iszik, 8 általánosa van, műveletlen, még is vele jár, mi lehet az oka?A srác nyíltan odament hozzá és ő szedte fel, nem érdekelte mi lesz, visszautasítja-e vagy nem, hiszen neki csak megdugni kell és most jól ki is használja, megcsalja, nem vagyok hülye gyerek, levontam a tanulságot, a csajok ez miatt tekintenek valakit férfinak, hogy megy felszedi őket, jó a szövege, fűzi őket, szeretik magukat megadni, ha meg van "konkurencia" akkor jobbnak kell lenni nála, és nekem hiába lesz diplomám, hiába van kocsim, hiába vagyok művelt, hiába lesz majd jó állásom, hiába van jó anyagi hátterem, egy csaj sem fog odajönni és felszedni, inkább vannak egy trógerrel akit leírta mert az odamegy, tehát ennyit számítana ez?Ti hogy gondoljátok?

Sehogy nem lehet ezek szerint elkerülni az elutasítást.


2011. júl. 27. 01:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én kezdem feladni a reményt hogy valaha is találok egy nekem tetsző egyben értelmes lányt. Ennyi beszűkült tudatú médiakontrollált embert még sosem láttam. Más gyerekét meg nem nevelem, aki felelőtlenül vállalt gyereket, viselje a következményeket.

34 ffi

2011. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Kedves 34 éves férfi! A reményt sosem szabad feladni! Hidd el vannak még értelmes intelligens lányok, csak keresni kell őket! Sok nő vágyik hasonló férfira, megértő társra, akinek érzelmek is kellenek, nem pedig csak a puszta felszínes látszat. Természetesen nem kell hozzá gyerek feltétlen. :) Én sem nevelném a másét... 23/L
2011. júl. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Azért a végtelenségig nem lehet arra építeni hogy majd eljön a te időd. A hócipőm tele van már ezzel. Meddig várjak? Vagy a pénzem nem elég, vagy az arcom nem jön be, vagy túl visszafogott vagyok, vagy túl másképp gondolkodó.

34 ffi

2011. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
77%
Nekem fontos, bár kezdeményeztem már én is olyan esetekben, mikor látszott, hogy tetszem a pasinak, csak nem mer odajönni hozzám. Később erről leszoktam, mert az ilyen pasik általában később sem lettek bátrabbak, nekem meg nem igazán jöttek be soha a túl félénk srácok, szeretem, ha egy férfi határozott.
2011. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

02:20-as vagyok.

"És ilyen áron inkább jársz egy trógerrel aki ha terhes leszel majd elhagy mint egy normálissal?

Gratulálok."

Aki mer kezdeményezni, az feltétlenül tróger? Aki félénkebb ("normális"), biztos nem hagy ott a gyerekkel? Hagyjuk már. Őszintén, nem is értem miért írtad ezt nekem. Egy szóval nem mondtam hogy összejönnék egy trógerral. Amíg nem jön valaki olyan, akiben megbízhatok, addig inkább egyedül maradok, köszönöm.


"meg honnan tudjam, hogy mikor csókolhatom meg?Egyszerűen csak csókoljam meg ha akarom?És vagy elhúzza a fejét ami nagyon ciki vagy hagyja?"

Elhívod egy randira. Aztán még egyre. Aztán még egyre. Ha két-három randira hajlandó volt eljönni, már csak akar tőled valamit.. A te volt barátnőd honnan tudta, hogy megcsókolhat?


Mellesleg nem az anyagi helyzeteted kéne felmutatni, hanem a jó tulajdonságaidat.. Persze, imponáló ha meg van egy biztos háttér, de ha ennyire félénk vagy, hogy nem tudsz/nem akarsz egy nőt nőként kezelni.

2011. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt: "....hogy nem tudsz/nem akarsz egy nőt nőként kezelni, hiába."
2011. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

13:07

Először nem kezelem nőként, aztán fokozatosan egyre jobban, előreengedem, kihúzom neki a széket, lesegítem a kabátját ,sajnálatos mód kevés nő értékeli ezt, volt aki furán nézett rám, hogy ez meg mit akar.

2011. júl. 27. 20:16
 18/22 anonim ***** válasza:
Ez meglepő, én sose nézek furán ilyenért, sőt..:)
2011. júl. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Vázolom neked a lány szemszögét a félénk fiúkkal kapcsolatban:


1. "ha ahhoz sincs bátorsága, hogy megcsókoljon, akkor hogy lenne bátorsága belemenni egy kapcsolatba, vagy gyereket vállalni? Lesz-e bátorsága kitartani mellettem amikor szükségem lesz rá?" stb stb

2. "ha ennyi energiát nem képes befektetni, hogy kezdeményezzen, akkor mit várhatok tőle később? A kissujját sem mozditja akkor én miért vegyem komolyan?!"


NE LEGYÉL MÁR TÖKETLEN!!!

2011. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
de a csaj sem mozdítja a kisujját sem?akkor miért tervezzek vele családot? ha odamegyek is akkor meg egyből elutasít, semmi értelme.
2011. aug. 2. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!