Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, tényleg ennyire sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg ennyire sokat számítana, hogy a pasi kezdeményezzen nálatok?

Figyelt kérdés

Eddig nem csajoztam, vagyis csajoztam, de visszafogottan, nem nyomulósan, először beszélgettem a lánnyal aki tetszett, mintha barátkoznék, mintha egy másik srác lenne úgy kezeltem, csak előreengedtem udvarias voltam vele, tehát ebből nem jött rá, hogy tetszik nekem.

Nyíltan kellett volna odamennem és ismerkedni, megmondani, hogy szimpatikus lánynak tűnik és nem-e lenne kedve beszélgetni vagy elhívtam volna valahová.

Azt szoktam, hogy sokat beszélgetek a lánnyal, és ha a lánynak tetszem ő kezd el hívogatni telefonon, ő hív el valahová, eddig így volt, még a lány is csókolt meg először és ő mászott rám úgy feküdtünk le:D

Eddig minden barátnőm így volt, de ma már látom, hogy ez rossz taktika, el akartam kerülni a visszautasítást mert ha visszautasítottak egy lúzernek éreztem magam és rondának és napokig nem is beszéltem utána emberekkel.

Aztán felocsúdtam és észrevettem, hogy a lány akivel jártam most kivel jár, megnéztem a srácot mivel jobb mint én, semmivel sem jobb, sőt, egy tróger, füvezik, iszik, 8 általánosa van, műveletlen, még is vele jár, mi lehet az oka?A srác nyíltan odament hozzá és ő szedte fel, nem érdekelte mi lesz, visszautasítja-e vagy nem, hiszen neki csak megdugni kell és most jól ki is használja, megcsalja, nem vagyok hülye gyerek, levontam a tanulságot, a csajok ez miatt tekintenek valakit férfinak, hogy megy felszedi őket, jó a szövege, fűzi őket, szeretik magukat megadni, ha meg van "konkurencia" akkor jobbnak kell lenni nála, és nekem hiába lesz diplomám, hiába van kocsim, hiába vagyok művelt, hiába lesz majd jó állásom, hiába van jó anyagi hátterem, egy csaj sem fog odajönni és felszedni, inkább vannak egy trógerrel akit leírta mert az odamegy, tehát ennyit számítana ez?Ti hogy gondoljátok?

Sehogy nem lehet ezek szerint elkerülni az elutasítást.


2011. júl. 27. 01:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

A nők rengeteget fáradoznak azon hogy szépek, formásak, illatosak, csinosak, megnyerőek legyenek, és hogy mindezzel felhívják a TE figyelmed. Közben ők is ugyanúgy jarnak egyetemre, szereznek diplomát és dolgoznak. El sem tudod képzelni, mennyi energiájukba telik mindig szépnek lenni, úgyhogy igenis megérdemlik cserébe hogy ezt tettekkel honoráld nekik!

Ha így állsz hozzá hogy minden nő egyforma és úgyis elutasít és nem érdemelnek meg akkor maradj inkább egyedül! Te nem gátlásos vagy hanem anyuci önző pici fia...

2011. aug. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
a mai nők nagyon bunkók, nem tisztelik a férfiakat, a férfiak érzéseit sem, azért nem akar odamenni senki hozzájuk tudod előző, a sok bunkó nagyképű liba aki előzőleg vérig sértette őket, és a rossz tapasztalat birtokában óvatosabbak!
2013. jan. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!