Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon égő lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon égő lenne ha kikezdenék egy nálam több mint 2 évvel fiatalabb sráccal?

Figyelt kérdés

Igazából most a nyári szünet alatt tudatosult bennem mennyire jó pasi. Nem ismerem,úgy hogy valahogy össze kell vele ismerkednem,de elijeszteni se akarom...

Viszont tartok tőle mit fognak mondani az osztálytársaim,meg akik ismernek...nem akarom hogy emiatt cikizzenek,vagy azt gondolják hogy enyhén pedofil vagyok.

Ráadásul nem volt még fiatalabb pasim,és nem tudom érdemes lesz-e belevágni...

Én lassan 17 éves leszek (most leszek harmadikos) a srác most meg elsőbe szóval olyan 14-15 körül lehet.


2011. júl. 27. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
keress rá az elmegyógyintézet telefonszámára jobban teszed..
2011. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd meg :P én megtenném a helyedben :P
2011. júl. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos, szerintem nem gáz. Nem olyan nagy az a különbség, de sajnos a gimiben az emeberek még máshogy működnek. Egészen biztos, hogy cikizni fognak.. Eleinte, aztán majd megszokják..
2011. júl. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Viszont tartok tőle mit fognak mondani az osztálytársaim,meg akik ismernek"


Ha így gondolkozol, akkor inkább hagyd a francba.

Persze az természetes, ha egy 15 éves csaj ráakaszkodik egy 17 évesre, vagy idősebbre, de fordítva már kész szentségtörés.

2011. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!