Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok nagyon csúnyának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nagyon csúnyának találják ha egy fiunak genetikailag lilás a szeme alatt és mindig kialvatlannak tűnik?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem,hogy azt a lányt zavarná aki szerelmes lesz beléd:) de amig téged ez zavar addig mások is látják ezt rajtad,pl önbizalomhiány

ha enyhiteni akarsz a "problémádon"mert nagyon zavar akkor használj 1kis korrektort:)

2009. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, de én is úgy nézek ki mint egy rossz narkós. A korrektor sem tünteti el. De még nem zavart senkit :)
2009. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, csak nekem nem lila, hanem csak sötétebb árnyalatú, és néha úgy nézek ki, mint aki egész éjjel nem aludt, vagy mint egy drogos.:D

Eddig még csak anyám említette meg.:D Egyszer mikor hazaért munkából... tökre megijedt, hogy drogoztam.:D

De más még nem mondta... engem nem zavar... és fiúknál meg sztem van, akin jól néz ki.:)

2009. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

:D:D erről rögtön a twilight jutott eszembe :) (a könyvben a lány ettől csak még szebbnek látja a fiút).

de engem biztos nem zavarna. szerintem annyira apró hiba, hogy csak akkor tűnik fel igazán valakinek ha emlegeted. ezért jobb a hibákról nem beszélni. ami feltűnő azt úgyis észreveszi rajtad a párod és úgyis azzal együtt szeret, ami meg nem feltűnő azt a legtöbbször csak te veszed észre magadon :)

2009. ápr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Az én párom is ilyen, de kimondottan férfias tőle.
2009. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

en lany vagyok, de nekem is ilyen. ha meg raadasul nem is alszok, akkor egyenesen ijeszto. meg taskas is.

hav na idom eltuntetem amennyire lehet.

szerintem ne sminkeld magad, az fiunal gusztustalan. esetleg tegyel ra neha fekete tea plikket vagy uborkat, allitolag segit. amugy nem olyan szonryu, ne aggodj! ha pl jo a humorod vagy jokedvu vagy, es gyakran mosolyogsz a mosoly szo szernt annyira megszepit h fel sem tunik, hidd el. ;) foleg ha amugy jokepu vagy.

2009. ápr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem kifejezetten tetszik:$
2009. ápr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de ez mitől van és mi ez?
2009. ápr. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig van,hiába alszom 8-9 órát.Egy kis korrektor segít ha sietek.ha nem akkor meg reszelt krumpli csodákat tesz(nyers!:) ) Engem biztos nem zavarna,még ha nekem se lenne akkor se.
2009. ápr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!