Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ennyire megváltozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ennyire megváltozik a természete az alkohol miatt?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, szeretek társaságba lenni és bulizni, de a lányok terén mindig nagyon hűséges és tisztelettudó voltam, eddig csak olyan lánnyal feküdtem le, akibe szerelmes is voltam, szeretek romantikázni is. A gond akkor kezdődik, amikor inni kezdek. Teljesen felpörgök, nagyon közvetlen leszek, amivel semmi gond nem lenne, de elkezdem keresni azonnal ezeknek a könnyűvérű lányoknak a társaságát, akiket józanon úgymond „elítélek” és soha nem is ismerkednék velük. Másnap persze szégyellem magam miatta, és néha elgondolkozom rajta, h miért viselkedek ennyire máshogy ittasan. Más is így van ezzel?
2010. ápr. 16. 21:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az ital nagy úr.
2010. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
bocsi hogy ezt mondom de sztem az alkohol kihozza belőled a rejtett énedet, amit józanul próbálsz elnyomni.. persze ez csak az én véleményem
2010. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
úgy van ahogy a második mondja, nem véletlen a mondás miszerint a részeg ember őszinte ember.
2010. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

21:45


Nem hiába mondják,a részeg ember őszinte.Szal ebben van valami.Én ha részeg vagyok,simulékonyabb,kedvesebb,és aranyosabb vagyok..Mindennek az ellentéte.XD

2010. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sikerült ugyan azt írnom amit a harmadikXD
2010. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ezzel csak alátámasztottad az igazságod:DxD
2010. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mintha én kérdeztem volna :D

Én is ugyanígy vagyok.Csak annyi különbséggel hogy én a könnyü vérü lányokat józanul is meghágom:D

20F

2010. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha iszol, feloldódnak a gátlásaid, sokkal nyomulósabb vagy. Lehet, hogy beégsz a csajnál, de legalább másnap nem emlékszel rá :D
2010. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen a haverjaim is ezzel szoktak szivatni, h az alkohol előhozza a valódi énjét az embernek és akkor már én se vagyok olyan kis romantikus fiú :D

De józanon eszembe se jutna ilyen dolgokat csinálni, olyan mintha részegen átvenné az irányítást valaki fölöttem, bár még szerencsére nem csaltam meg azért egyik barátnőmet se, valahol mélyen a bulizós énem is hűséges azt hiszem :D

2010. ápr. 16. 21:58
 10/16 anonim válasza:
Mindíg fűűűt a ssszesz xD.. Valójában túl jól szokta fokozni az indulatokat és az érzelmeket.. Bontok egy Sört. Holland, finom, üt. Nem leszek tőle másabb csak bealszom mielött felhívnám a kedvesem :D na jó nem. De az alkohollal nem árt bánni óvatosabban mert kikészit, de csunyáááán !
2010. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!