Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan ismerőseitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan ismerőseitek, akik bulikon -alkohol hatására- "össze-vissza" smárolnak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 19:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Vannak, lányok is, fiúk is.... Szánalmas, szerintem.
2009. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
38%
Vannak. De azok már hót részegek. Szerintem elég gáz :S
2009. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
69%
aha, barátnőm. és még büszke is rá. aztán meg aggódott, hogy nem-e terhes (bár, ez már nem a smárolás következménye...)
2009. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
42%
jaj istenem én is olyan voltam. Égett is a pofámon a bőr.
2009. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Andrewka ***** válasza:
38%
Vannak, mert azt hiszik ez "menő"
2009. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A pasim mondta, hogy tegnap buliban sok lány le akarta smárolni, de ő nem engedte (de nem ez a lényeg, mert imádjuk egymást). A kérdés, hogy ennyire bejönne nekik vagy csak a pia hatására akarták lesmárolni?
2009. dec. 19. 19:59
 7/26 anonim ***** válasza:
41%
igen, én is ilyen vagyok. először csak vicces volt kipróbálni, hogy egyes srácok hogy csókolnak. aztán összejöttem egy kedves sráccal, aki összetörte a szívem, padlóra küldte az önbizalmam, amíg smárolok valakivel legalább rövid ideig úgy érzem vonzó vagyok, mert amúgy sosem érzem ezt:( tudom, átverem saját magam, de nem tudom, mit tehetnék...
2009. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
35%
amúgy előző voltam, sosem én voltam az én esetemben a kezdeményező fél.
2009. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
37%
A srácoknak bejön, hogy ilyenkor a nők sokkal lazábbak, könnyebben kaphatók.
2009. dec. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
54%
ma már sokat nem jelent ez a cselekmény. szerintem. olykor-olykor, amíg nem volt párkapcsolatom, én is csináltam ilyet. semmit sem jelentett. egyikkel sem mentem tovább a csóknál. miért lenne baj? az szerintem sokkal gázabb, ha valakit elvisznek a disco mögé vagy a wcbe szopni, vagy megdugni...
2009. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!