Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön a borostá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön a borostás kuki?

Figyelt kérdés

Mindig is gondom volt a borotvával, mert sokszor benőtt utána a szőr, íhy hát vettem magamnak párezer forintért egy egyszerű hajnyírót, ami tökéletesen megfelel erre a célra. Meg egyébként is úgy voltam vele, hogy csak férfiasabb, mintha teljesen csupasz lenne.


Ti hogy vagytok ezzel?


23/F


2011. júl. 31. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

nekem be


22/F

2011. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
(...pfuuuuúúúújjj kuki...)
2011. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a természetest preferálom. A rövid bök, úgyhogy alám ne feküdjél :S


21/L

2011. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én nem szeretem ha nagyon szőrös, vagy borotválja, de akkor ne hanyagolja azt, vagy kicsit legyen csak szőrös alapból
2011. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem oké ha borostás,viszont a heréd legyen csupasz akkor!24n
2011. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem a Chewbacca style bejön. Amúgy fiú vagyok ;)!
2011. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az első válaszadó meleg? :O
2014. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!