Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el egy év után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el egy év után?

Figyelt kérdés

Nem rég szakított a barátnőm velem,kicsit több mint egy év után. Én már jó ideje láttam h nem okés a kapcsolatunk mert inkább én voltam aki közeledett. Régen mindent megbeszéltük de ezt vmiért mellőztük, mert azt mondta minden rendben van. Mikor nem voltunk együtt egy hétig akkor mondta hogy már nem szerelmes belém, újra akartuk kezdeni de nem láttam rajta azt hogy nagyon szeretné, mert sok minden elmúlt. Amennyire felhúzom magam rajta , annyira tud megnyugtatni is ha beszélek vele. Kb 4 napja történt a dolog, szóval nem mondta ki de utalt rá hogy legyen vége. Sok minden feláldoztam érte és igen vannak barátaim de igazából a legjobb barátod és Ő töltötte be. Nagyon nehezen dolgozom fel mert Ő az első igazi szerelmem, de muszáj lesz, hiába megyek el barátokkal addig úgymond kicsit jó de mikor hazajövök egyedül vagyok vagy este van nagyon nehéz. Mit tegyek hogy minél hamarabb elmúljon a szerelmem iránta és tudjunk barátként beszélni mert egyébként egy nagyon kedves lány akire bármikor számithatok.


F/16


2011. aug. 2. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
engem azért érdekelne hogy 16 évesen mi az a sok dolog amit fel lehet áldozni
2011. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Átérzem a helyzeted, én is voltam így, bár nálunk nem hűlt ki a szerelem, de mégis szakítottunk 4 hónapra, mert már egymás agyára mentünk. Gyerekek voltunk még. Sok mindent áldoztunk mi is fel később, hogy működjön. Ő a legjobb barátom, és a szerelmem egyben. Pont 16 évesek voltunk, amikor ez a szakítás történt. Amióta újra összejöttünk, minden nagyon jó és szép. A környezetünk szerint a legjobb párost alkotjuk, mert egyben, és külön is egészek vagyunk. És ez nagyon jó dolog. 14 évesen kezdődött, most 18ak vagyunk, tehát 4 hónap levonással 4 éve tart a dolog.

Megértem,hogy nehéz most neked. Amikor mi mentünk külön, és is próbáltam őt elfelejteni, de nagyon nehéz volt. Nem is ment. Az idő alatt, nem is találkoztunk, és nem beszéltünk. Ez könnyebbé tette azért valamelyest. Lehet, hogy neked sem kéne vele beszélgetni. Majd csak később. Hagyd a dolgokat leülepedni, fiatalok vagytok még, később simán összejöhettek. Én sem hittem volna, hogy így lesz!

Kitartás! Addig foglald le magad, menj el a barátaiddal vhova nyaralni, strandolni, olvass, sportolj, játsz a gépen, segíts a szüleidnek, filmezz, fess, rajzolj, kertészkedj, tanulj meg valami újat, vagy akármi. Annyi lehetőséged van lekötni magad! :)

hajrá!


18L


Ui: bocsi, hogy ilyen hosszú lett. :D

2011. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Barátokat, szórakozást sok mindent amit ilyen korban fellehet azért hogy csak egy emberrel legyél.


Köszönöm szépen a választ :), csak most beszélgetünk úgy ahogy de lehet könnyebb lenne ha nem egyenlőre szeretném ha elmúlna a szerelem viszont mindig nem tudok elmenni valahova sajnos és akkor jönnek rám a szép emlékek vagy éppen a mostani rossz:(

2011. aug. 3. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!