Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csókom egy színdarabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókom egy színdarabban történne meg, olyan fiúval akivel nem szeretek. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, nem volt még barátom, még nem is csókolóztam.

Játszom egy helyi színházban, és a következő színdarabban (még csak a forgatókönyvet kaptuk meg, próba nem volt) egy fiatal, szerelmes lányt kellene alakítanom, és van csókjelenet is.

A problémám ugye az, hogy nekem ez lenne életem első csókja - és hogy néz az ki, ha egy hamis, "mű" csók lenne, egy olyan sráccal, akivel bár jóban vagyok a színészkedés miatt, nem érzek iránta semmi olyat?

Mindig úgy képzeltem az első csókot, hogy majd milyen jó élmény lesz azzal a fiúval, aki tetszik nekem, akibe szerelmes vagyok, vagy legalább annyi, hogy igazi csók legyen egy fiúval aki tetszik és szimpi....


Tudom, hogy egy színházi jelenetes csókot nem szabad igazi csóknak venni, na de mégis... még csak szájrapuszit sem kaptam fiútól soha életemben, és akkor így történjen az első?


Az egész szerepet nem akarom visszamondani, mert nagyon jó darab és most szeretném megszilárdítani a helyemet a csapatban, ez lenne az első főszerepem. Viszont nagyon zavar az a csókjelenet.


Ti mit tennétek?


2011. aug. 4. 15:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jah, durva belegondolni, higy azóta a kérdező már 26 lett, lehet, hogy családos.
2021. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!