Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöhetnék össze SP-vel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhetnék össze SP-vel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 15:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ki a szar az az SP?
2011. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

és mikor bejelölted, írtál neki üzenetet?

mert lehet, hogyha írsz neki egy levelet, nem csak arról, hogy mekkora rajongója vagy meg minden, akkor talán elfogadja, és akkor tudnátok levelezni, vagy ilyesmi, aztán kialakulna.

persze menj el minnél több koncertjére is, és ha adódik alkalom, beszélgess vele. gondolom koncerten ez nem túl valószínű, de próbálkozni lehet.

p.s nem értem, miért kell ilyen idióta válaszokat írni, ha valaki feltesz egy kérdést. ezzel nem segítetek. én sem szeretem sp-t, de egyszerűen nem hallgatom a zenéjét, és meg van oldva.

2011. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem idióta mint a tiéd. Mert Fluor Filigrán lehányta a srác zenéjét, és mégis rövid időn belül együtt is laktak és SP gyerek meg is nyomta a melegen már Flour Tomi karrierjét.


Ki az az -síp- aki még celebet nem látott aki azt hiszi egy rajongóból több is lehet. Szólok az ciki és kizáró ok ha valaki rajongó. Egy kivétel van ha a stár pénz éhes és a rajongó dús gazdag. És ez itt nem bulvár infó. 100+ exceleb és nem kevés jelen celeb ismerőssel. Nem, nem baráttal csak ismerőssel mondom ezt. Viszont van rokonom aki soknak barátja (ilyen a munka köre is).

2011. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Pofonegyszerű. Fejbelövöd SP-t. Fejbelövöd magadat. Probléma megoldva, mindenki boldog.
2011. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ma 18:43-as Sajnos nem fejbe megy ott a lövés hanem segge.
2011. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

hanem segge*


hanem seggbe

2011. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Barney Stinson biztos segít ha megkéred.
2011. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha srác vagyok, nagy esélyed van nála. Főleg ha nagy a bréd.
2011. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?:) nem oltogatásból, hanem most komolyan!:)
2011. aug. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kérdező te nyíltan vagy meleg?
2011. aug. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!