Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mutathatnám ki neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutathatnám ki neki, hogy mennyire szeretem, és hálás vagyok neki?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátommal,nagyon jól megvagyunk,imádjuk egymást. Viszont,ami engem kissé zavar,hogy mindig mindenhol mindent ő fizet. Mindig tankol az autómba,többet is mint amennyi benzinre szükségünk lenne ahhoz,hogy eljussunk A-ból B-be. Ha bulizni megyünk mindent ő áll,olyan szinten,hogy ha a barátnőmet szeretném meghívni egy italra azt is ő fizeti. A múltkor kicsúszott a számon,hogy egy kicsit elvagyok maradva a számlákkal,egyből felajánlotta,hogy ad pénzt,hogy ki tudjam fizetni,de én nem fogadtam el.Amikor épp nem figyeltem letett az asztalra 10 rugót és mielőtt elment akkor mondta,hogy ott a pénz,fizessem be a számlákat. Tudom,hogy jól keres, és nem okoz ez neki gondot,de nekem néha már nagyon kellemetlen,és egy csomó embertől megkaptam már azt,hogy csak a pénz miatt vagyok vele,pedig ez nem igaz,ezt tudja ő is. Szeretném neki valamivel meghálálni ezt a törődést. Tipp?
2010. aug. 29. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Süssél, főzzél neki. Masszírozd, kényeztesd.
2010. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gond neki és egy pár vagytok, természetes, hogy mindenen osztoztok.
2010. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki, amit leírtál. Ha értelmes, akkor ezt meg fogja érteni, nem csinál belőle gondot. Esetleg találhattok valami kompromisszumos megoldást, amitől neked kevésbé lesz kínos, pl egyszer meghívod egy valamire, ő meg udvariasságból elfogadja. Csak tipp volt, lehet, hogy nem a legjobb.
2010. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi,de azért várom a további tippeket is! ;)
2010. aug. 29. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:
így van ilyenkor nem tudsz mást tenni, szeresd őt, légy gyengéd hozzá éreztesd vele hogy szükséged van rá érzelmi szinten is, kedveskedj neki, és mindig mosolyogj rá...
2010. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

20:34

Mondtam neki többször,hogy én szeretném állni legalább a mekis vacsit,vagy a benzint,de erre mindig azt mondja,hogy tudja jól,hogy nem vagyok egyszerű helyzetben és inkább a fontos dolgokra költsem a pénzem. Tény,hogy mostanában nem egyszerű,mert nem keresek valami túl jól,és a számlák csak jönnek,meg fizetem a lízinget,de azért annyira nem megy sz*rul,hogy heti 4-5 rugó földhöz vágjon...

2010. aug. 29. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!