Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ribancnak tartanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ribancnak tartanátok egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Másfél éve megismertem valakit, aki eleinte nagyon rendesnek tűnt. Tetszett és megfogott benne az, hogy még csak 1 komoly kapcsolata volt és egy rendkívül érzékeny romantikus pasi volt. Összejöttünk, de ő másfél hónap után kidobott (miután lefeküdtünk, rá pár napra), mondván,hogy ő most nem akar komoly kapcsolatot... Én azóta sem tudom elfelejteni és gyakran előfordult hogy kihasználta az érzéseimet, rámnyomult és összegabalyodtunk (de ebből csak egyszer volt szex!)soha nem tudtam neki ellenállni mert annyira szerettem.

Azóta minden k*rvának elmond és szerinte én könnyűvérű vagyok. Nagyon szemét dolgokat mond rólam a hátam mögött, pedig én soha nem bántottam, nem sértettem meg... Mivel általában csak bulikban találkozunk, és a baráti is ott vannak, ők csak annyit látnak belőlem hogy állandóan kavarunk, ezért ők is k*rvának gondolnak, persze ez leginkább a volt barátom szitkozódásának köszönhető. Azóta nem találkoztam vele, amióta megtudtam hogy kibeszél a hátam mögött.

Szóval a kérdésem az, hogy szerintetek ezért ribanc vagyok? Hozzátenném, hogy amióta őt megismertem (másfél éve) azóta nem nyúlt hozzám más pasi,és előtte is csak 2-vel volt dolgom.

21/L


2011. aug. 6. 20:29
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
nem vagy ribanc...ismerek egy lányt aki ugyanígy járt... nagyon hasonlo eset sott szinte már ugyanaz...na mind1 a lényeg h a pasi csak kihasznált szerintem sajnállom... erre nemtudok olyan érvet mondani ami megnyugtatna mert nemlétezik... én is ugy nezek a baratnomre mert megvetem h olyan konnyen adta magát...persze nemlegfokebb ezért hanem mert 4 pasit lecsapott a kezemrol ... de az más szerintem...ha te nemvagy olyan a barataiddal h aki teccik nekik rányomulsz akkor sztem te nagyon jo csajszi vagy ...
2011. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
és akkor a pokolba kívánnám azt a gyereket
2011. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Én nem csapok le senkit a barátnőm kezéről :D

Sőt, senkiéről mivel mmost egy darabig minden férfit utálok :/

2011. aug. 6. 20:52
 14/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon komplexusos a srác... Tényleg jobb megszabadulni tőle!


Én a helyedben valamivel kompromittálnám mások előtt, nem szemét módon, de azért tudja már, hogy hol a határ. Mit képzel magáról...

2011. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy ribanc. A pasi (mint már mondták) egy idióta. Ha közelít feléd rúgd pofán (azt azért ne), csak légy kemény vele, ha egyszer nagyon csúnya dolgokat tett veled.
2011. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten nevezném "exbarátnak", mert sztem ami másfél hónapig tart, az nem kapcsolat, csak viszony. Én szerettem volna, hogy komolyabb legyen és azt hittem ő is. De eleinte olyan rendesnek és aranyosnak tűnt, hogy belementem a játékaiba, és nem figyeltem azokra a jelekre, vagy kétértlemű utalásokra, hogy ő nem akar járni velem csak szórakozgatni.
2011. aug. 6. 21:05
 17/23 anonim ***** válasza:

Ha nem csaltad meg őt, és nem fekszel össze akárkivel, akkor semmilyen alapja nincs, hogy leribancozzon téged.

Aljas bunkó az illető! Gyerekes és primitív viselkedés, hogy ha valakire haragszunk, akkor befeketítjük mások előtt.

2011. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

21:05:

Nem volt oka arra, hogy haragudjon rám...

2011. aug. 6. 21:08
 19/23 anonim ***** válasza:
Rá se ránts, az ilyen öntelt pasit ezzel lehet leginkább felbosszantani. Ha látja, hogy dobod, még vissza is sündörögne. Hogy sérült lelkű - az alapján, amit írsz róla - az biztos.
2011. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Másfél éve nem nyúlt hozzád pasi, csak ez a ganajtúró féreg...? Te nem ribanc vagy, hanem hülye.
2011. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!