Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerek egy párt és megtudtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy párt és megtudtam, hogy a lány nagyon durva dolgokat hazudik a barátjának. Elmondjam a fiúnak?

Figyelt kérdés
A lány régi ismerősöm (a fiút csak látásból ismerem) és egy szórakozóhelyen találkoztunk és ő részeg volt és elmesélte, hogyan "szerezte meg" a barátját és megdöbbentő és felháborító a történet. A fiúnak 6 éve volt barátnője, de ez a csaj nem nyugodott bele, hogy nem lehet a fiúval ezért "eljátszotta", hogy megerőszakolták és úgy intézte, hogy a fiú találja meg. Persze megsajnálta, hazavitte és a csaj hónapokig szinte minden nap találkozott vele, mert "másnak nem tud erről beszélni", közel kerültek egymáshoz, barátok lettek és addig kavart a lány, hogy az lett a vége, hogy otthagyta a 6 éves kapcsolatát és most együtt vannak. Nagyon felháborodtam ezen, hogy hazudhat valaki ekkorát, ráadásul ilyen súlyos dologban. Elmondjam a fiúnak? Tudom, hogy nincs közöm hozzá, de ez annyira gusztustalan dolog...Ti mit csinálnátok a helyemben? Tanácstalan vagyok. :S
2009. ápr. 10. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne avatkozz bele. Elvégre a fiút nem is ismered, csak látásból. Csak akkor tudnám elképzelni, hogy "beárulod" a csajt, ha a srác jó barátod lenne.
2009. ápr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdést tettél fel, mert addig OK, hogy a lány szemét volt meg elcsábította, de aki hagyja, hogy rá másszon a csaj, ott a srác is hibás. Attól, hogy a lányt megerőszakolták még nem kellett volna összejönnie vele. Attól nem lesz senki szerelmes, hogy valaki megerőszakolja, max. sajnálatból jönne össze vele, de nem 6 éves kapcsolat esetén. Magyarul szerintem a srác nem hagyta volna ott az előző barátnőjét, ha nem akarta volna. Így jobb annak a szegény lánynak, a pasi sem lehet valami jó, ha ennyivel el lehet csábítani. Hát szólhatsz, ha akarsz, de nem hiszem, hogy ez bármin is változtatna már illetve lehet, hogy az lesz, hogy te leszel kavarónak kikiáltva, a csaj meg simán kimagyarázza. Sajnos vannak ilyen emberek, de akik így tudnak hazudni, azok könnyen ki is magyarázzák magukat.
2009. ápr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne avatkozz bele. Előbb utóbb úgyis kiderül, hogy hazudott. És gondolod csak emiatt a lány miatt lett vége a fiú 6 éves kapcsolata? Ha az a kapcsolat jól működött volna, ez a lány nem tudja tönkretenni.
2009. ápr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tégy lelkiismereted szerint, csak azt tudom mondani, amit én tennék. Elmondanám. De előtte úgy leugatnám a csaj fejét mint állat. Ez gerinctelenség, szemétség és épphogy nem törvénysértő.
2009. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a csaj ilyen "könnyedén" megkaparintotta a srácot, kérdés, meddig képes megtartani. Fölösleges beleszólni, még te is kijöhetsz belőle rosszul... :(
2009. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy elmondanám neki...

Ez az egész tényleg nagyon gusztustalan... az már elég gáz szerintem ha egy csaj csak ilyen módszerrel tud megszerezni 1 srácot... akkor valószinüleg nem csak belóg a csajnak valami de még elég szarul is nézhet ki.. mindenképp mond el a fiunak.. akkor is ha nincs közöd hozzá... ekkora hazugságban nem élhet szegény..

2009. ápr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!