Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindig az tetszik akit nem érdeklünk?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Arról lenne szó hogy múltkor kavartam egy fiúval diszkóban,de ez a fiú még a nevemre sem volt kíváncsi, a számomat sem kérte el,és meg sem hívott semmire csak reggel elkísért a buszmegállóba megvárta velem a buszt és ennyi!Következő hétvégén nagyon csalódott voltam mert nem volt ott de jött egy másik fiú aki nagyon aranyos volt,kérdezte hogy iszok-e valamit meg hogy mi a nevem beszélgettünk nem volt rámenős nagyon udvarias volt és ez tetszett is benne,kérdezte hogy lenne kedvem vele randizni, de nemet mondtam mert valamiért mégis azért a másikért vagyok oda csak rá gondolok mintha szerelmes lennék belé!De tudom hogy vele már nem találkozom mert most sziget feszten van utána meg megy haza mert nem itt lakik Mo-n!De annyira akarom látni újra oda vagyok érte de miért van ez hogy az embernek az ilyenek tetszenek!
2011. aug. 8. 14:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen valószínű hogy rossz annak a fiúnak vagy is férfinak mert már elég idős volt hozzám!De láttam rajta hogy nagyon akar még látni!Akkor ezek szerint megérdemlem!
2011. aug. 8. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!