Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nektek mennyire fontos a lazaság?

Figyelt kérdés

Én sajnos nem tudok laza lenni. Állítólag túl komolyan veszem magam, az életet, a szerelmet. Sokmindent elemezgetek, sokáig gondolkodom apróságokról is. Néha úgy érzem magam, mint egy öregember. Mondják, hogy érettebb vagyok a koromnál, de akkor sem kéne ilyennek lennem... szégyenlem például, hogy nem tudok hülyülni. Például nem vagyok benne ilyen balhékban, hogy csengessünk be valakihez és fussunk el, strandra sem járok, mert egyszerűen úgy érzem "kinőttem" ezt az egész pancsolósdit meg csúszdázást. Nem vonz semmi ilyen. Mellettem a közös program moziba járás, sétálás, kirándulás, biciklizés, beszélgetés meg ilyenek lennének. Attól tartok nincs egy korombeli, életravaló, "normális" lány, aki tudna élni ezzel, és ne akarna tombolni meg bulizni. És sajnos meg is értem. Lányok, Ti mit gondoltok erről?


20 éves vagyok.


2011. aug. 8. 14:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs veled gond.
2011. aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Ez a jó. Nem szeretem a lazákat, akik majdnem szétesnek, mert azt hiszik menők, ők csak teszik az agyukat. A lényeg, hogy legyél önmagad, és önmagadért szeressenek.
2011. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

ma 14:51

Én fiú vagyok,de válaszolnék! A léyneg az,hogy abban a környezetben ahol mozogsz és magadémnak érzed (pl egy romasntikus séta) ,ne feszengj! Ha nem feszengsz,akkor meg laza vagy!:D Sok "Laza",csak teszi az agyát,de közben fusztrált és feszeng!

2011. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

csatlakozom az előzőhöz.

valaki attól laza, hogy nem idegeskedik, feszeng. magát adja, jól érzi magát a bőrében. de attól még lehetsz komoly, gondolkodós.. az jó is. Viszont szerintem ez a lazaság szükséges. és ez nem az ökörködésről szól.

egy lány

2011. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Nincs veled szerintem semmi gond, csak kell egy normális lányt találni aki EZT értékeli, nem azt hogy össze hányjátok magatokat a haverokkal minden 7végén. Kevés ilyen csaj van (vagy csak rejtőzködnek:D), de azért még akad :)
2011. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Én az olyan fajta laza fiúkat szeretem, akik nem félnek leszólítani, akik feszengés nélkül el tudnak velem beszélgetni. :)


Nem a becsöngetős butákra gondolok. :)

Különben nincsen veled semmi baj, te ilyen vagy, nekem is van sok ilyen barátom, nagyon szeretem őket, hiába nem azok a hülyülős típusok. :)

Szóval ne aggódj, valaki téged sokkal jobban fog értékelni, mint a laza vagyok, szét esek fiúkat.

2011. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Nem, nem mernék leszólítani csak úgy egy lányt. Felszabadult beszélgetés megy, de illetlenségnek érzem, hogy csak leszólítok valakit. Úgy érezném ráerőltetem a társaságom.

2011. aug. 8. 15:42
 8/31 Lia99 ***** válasza:
a barátom se tul laza, nem az a leszarok mindent stílusu.De jártam már olyan fiuval is, annyira nemvolt szar, csak attól kaptam idegbajt mikor 1 másik lánynak csak igy mondta:h bocs megfogtam a seegged. 19/L
2011. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Kérdező: ha viszont látod a lányon, h tetszel neki és néz téged...akkor azért csak oda mersz menni hozzá, nem? :)


Mondjuk nem egyértelmű sajna, mert ez nem minden esetben van így még a hűdelaza fiúknál sem.

2011. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

15:56


Elég sok lány néz, meg mosolyog is rám az utcán, de nem merek... Valahogy attól félek, hogy csak szivatnak.

2011. aug. 8. 16:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!