Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nektek mennyire fontos a lazaság?

Figyelt kérdés

Én sajnos nem tudok laza lenni. Állítólag túl komolyan veszem magam, az életet, a szerelmet. Sokmindent elemezgetek, sokáig gondolkodom apróságokról is. Néha úgy érzem magam, mint egy öregember. Mondják, hogy érettebb vagyok a koromnál, de akkor sem kéne ilyennek lennem... szégyenlem például, hogy nem tudok hülyülni. Például nem vagyok benne ilyen balhékban, hogy csengessünk be valakihez és fussunk el, strandra sem járok, mert egyszerűen úgy érzem "kinőttem" ezt az egész pancsolósdit meg csúszdázást. Nem vonz semmi ilyen. Mellettem a közös program moziba járás, sétálás, kirándulás, biciklizés, beszélgetés meg ilyenek lennének. Attól tartok nincs egy korombeli, életravaló, "normális" lány, aki tudna élni ezzel, és ne akarna tombolni meg bulizni. És sajnos meg is értem. Lányok, Ti mit gondoltok erről?


20 éves vagyok.


2011. aug. 8. 14:51
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 13:11


Ezek egészen jó tippek. Igen, így talán tényleg könnyebb :)

2011. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!