Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nektek mennyire fontos a lazaság?

Figyelt kérdés

Én sajnos nem tudok laza lenni. Állítólag túl komolyan veszem magam, az életet, a szerelmet. Sokmindent elemezgetek, sokáig gondolkodom apróságokról is. Néha úgy érzem magam, mint egy öregember. Mondják, hogy érettebb vagyok a koromnál, de akkor sem kéne ilyennek lennem... szégyenlem például, hogy nem tudok hülyülni. Például nem vagyok benne ilyen balhékban, hogy csengessünk be valakihez és fussunk el, strandra sem járok, mert egyszerűen úgy érzem "kinőttem" ezt az egész pancsolósdit meg csúszdázást. Nem vonz semmi ilyen. Mellettem a közös program moziba járás, sétálás, kirándulás, biciklizés, beszélgetés meg ilyenek lennének. Attól tartok nincs egy korombeli, életravaló, "normális" lány, aki tudna élni ezzel, és ne akarna tombolni meg bulizni. És sajnos meg is értem. Lányok, Ti mit gondoltok erről?


20 éves vagyok.


2011. aug. 8. 14:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Óóóóó te gyerek!!!!


Ha néznek, az eleve jó, de ha mosolyognak is, az eléggé félreérthetetlen. Nem csak egyszerűen tetszel nekik, hanem azt szeretnék, ha odamennél hozzájuk. Úgyhogy légysziii ne legyél töketlen, menj oda legközelebb a lányhoz, aki rád mosolyog! :P

2011. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Ne, kérlek hagyjuk ezt, ez a része a dolognak tényleg nem megy. Én szívesen beszélgetek akárkivel, ha úgy adódik. Pl tudom is én megkérdezi, hogy XY utca merre van, vagy akárhogy úgy alakul, hogy beszélgetni kell. Az ilyen leszólítást olyan erőltetettnek érzem. Nem megy, nem is érdemes erre pazarolni a szót. :)
2011. aug. 8. 16:25
 13/31 anonim ***** válasza:
Hmmm...tudod kockázat nélkül nincs győzelem. De te tudod. Ha nem akarsz leszólítani lányokat, akkor ne szólíts le. Neked akkor valószínűleg egy olyan lány lenne jó, akit a baráti körödből ismersz már régebb óta.
2011. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
A baráti köröm nem bírta a kérdésben taglalt tulajdonságom, így mára már nem igazán rendelkezem barátokkal vagy haverokkal. Ez így jó is lenne, mert ilyen "magányos lovas" típus vagyok, viszont azért egy társra már nagyon vágyom.
2011. aug. 8. 16:38
 15/31 A kérdező kommentje:
Viszont beszélgetni elég sok mindenről lehet velem, úgy gondolom. Ilyen "komolyabb" dolgokról is, mint vallás, űrkutatás, tudományok, élet értelme stb, szóval azt mondjátok, ha normálisan, felszabadultan tudok beszélgetni, annyi elég?
2011. aug. 8. 16:42
 16/31 anonim ***** válasza:
Szerintem elég. De persze ehhez - mint már mondtam - el is kell kezdeni a dolgokat valakivel. Az úgy nem megy, hogy nem nyitsz senki felé, ezt lásd be.
2011. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Mégsem mehetek oda egy lányhoz csak mert mosolyog rám. Nekem ez annyira nem fekszik. Nem azt mondom, hogy Ő jöjjön oda, de... egyszerűen nem tudom.
2011. aug. 8. 20:01
 18/31 A kérdező kommentje:
Lehet én lettem hülyén nevelve, tudom hogy sokan leszólongatnak másokat, de nekem ez abszurd. :S
2011. aug. 8. 20:21
 19/31 anonim ***** válasza:

Mondjuk ma már szerencsére egyre több a kezdeményező lány, DE ez még alap járaton mindig a pasik dolga.


Ha rádmosolyog egy lány, akkor mit csinálsz? Visszamosolyogsz, ugye? Ez ösztönös reakció, de szerintem alap. Nem feltétlen kell jópofiznod egy lánynak, ha nem magadat adod, akkor az úgyis feltűnik neki, nem erre gondoltam. Egy beszélgetést nem csak erőltetetten lehet nyitni, ahogyan te gondolod...hanem egyszerű kérdésekkel/megjegyzésekkel is.

- Meg tudnád mondani, hogy mennyi az idő?

- A 34-es busz elment már?

- Leülhetek melléd?

- Gyilkos ez a meleg...(na jó,ez épp nem aktuális)

- Sokszor jársz erre? Még nem láttalak itt...

- Tetszik a baseball sapid...


De nem is ez a lényeg...ha egyszerűen el akarod hívni valahova, tedd meg...ha visszautasít, akkor sincs semmi para(bár ha már előtte rád mosolygott, akkor úgysem fog).


Képzeld múltkor egy pali megállt mellettem a kocsijával és megkérdezte, h merre megyek, elvigyen-e. Ennél végül is okosabban is csinálhatta volna, de nem történt semmi, amikor mondtam, h nem köszi, elhajtott, nem dőlt össze a világ érted?


Elhiszem, h nem vagy az a kezdeményezős típus, de az embernek valamennyire akkor is kockáztatnia kell...mert különben oké, nem ér csalódás, viszont a helyzeted nem változik. Szerintem ne várj a jótündérre, mert csak akkor segít, ha látja rajtad a hajlandóságot. :)

2011. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Ez összefügg az önbizalomhiányommal... Nem érzem miért lenne jó egy lánynak vagy bárkinek, hogy leszólítom, vagy megismer engem. Kicsit szorongok ilyenkor.
2011. aug. 18. 21:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!