Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknál szerintetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál szerintetek már qrvaságnak számít ha egy buliban smárol egy sráccal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 15:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
hát persze, aki irigykedik azt csak ezt tudja mondani, de mi mást mondana arra, h egy kis buta nyomorék?
2011. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy minden embernek az a vágya, hogy akárkivel smárolgasson? És honnan veszed, hogy bármiféle alap nélkül te megmondd, hogy bárki mit gondol? Akármilyen hihetetlen, általában akik ezt leszólják NEM irigykednek! Mire? Teljesen más az értékrendje, _saját akaratából_, ami ráadásul jobb, mint akárkivel smárolgatni. Ez max az oviban működött anno, de abból már kinőttünk. Már aki...


No lám, ma is tanultál valamit.

2011. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
én igen tanultam, kémiát, de te még mindig ugyan olyan buta maradtál ;) majd kinövöd azt is, talán
2011. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

És ennek mi köze az alapfeltevéshez, úgy mégis? Érveljél, ha tudsz, ne csak sértegess.



(amúgy én is kémiás vagyok)

2011. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá, csak idegesít már a sok nagyképű ember a neten, aki lenéz egy csajt azért, mert neki is vannak szükségletei, ő is vágyik a szexre, a kalandra, és így láthatatlanba leribancoz mindenkit. Ribanc az olyan vki, aki mindennap más pasival szórakozik, átveri őket, pénzéhes plázacica, illegeti magát stb. Attól, h egy kulturált ember néha hétvégén elmegy szórakozni, és kölcsönös rokonszenv után esetleg smárol egy sráccal, az még nem jelenti azt, h egyből le is fekszik vele, vagy esetleg játszik velük. Jobb lenne ha ezt felfognátok.
2011. aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , am meg azért kérdeztem meg mert ugyabár ha egy pasi smárol nem egy csajjal egy buliban akkor ő nagyarc lesz , és ha egy lány egy este max 1-2 pasival smárol az már sokak szemében egy hatalmas ribanc és én úgy érzem h nem vagyok, pedig szoktam én is smárolni pasikkal de nem baszom át az agyukat pl most hétvégén táncoltam egy csávóval és elmentem mosdóba és utána ugyanúgy visszamentem hozzá
2011. aug. 8. 22:13
 17/17 anonim ***** válasza:
Most fognak jönni a lúzer pasik a kulcsos dumával, amit facebookról szedtek, de az egy marhaság. Csak a neten ilyen nagy a szájuk.
2011. aug. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!