Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jönnek be a kigyurt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jönnek be a kigyurt kopasz állatok a nőknek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
nagy izmok,fekete bmw,kopasz fej,taplo,bunkó stilus...erre buknak a nők.smucigok,pénzt nőre ki nem ad,egy menet és lapát a kis csajnak az meg liheg utána.aki meg tudná szeretni azzal szóba se áll.se kocsim,se izmom...lányok miért annyira menők ezek a srácok????
2011. aug. 10. 21:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
a lányok azt szokták mondani,hogy milyen izmosak,erősek és sehol soha senkitől se kell mellettük félni mert meg tudják őket védeni.mondván:olyan erősek.szerintem meg csak felfujtak a szteroidoktól.szerintetek?
2011. aug. 11. 13:32
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szteroidoktól való felfújódás egy sztereotípia.

A szteroid nem csinál izmot magától, csupán arra ösztökéli a szervezetet, hogy több szénhidrátot, fehérjét, oxigént, vizet stb-t szállítson az izmokba. És ha valaki vizes, attól még lehet nagyon erős, mert 1g víz 2 g glikogént köt meg. Minél több a glikogén az izmokban, annál erősebb valaki.Én használtam és használni is fogok anabolikus szteroidokat(továbbiakban AS).


És akkor honnan jön a tévhit?

Ez egy érdekes téma, egyrészt mert azok, akik nem izmosak, mindig meg akarják magyarázni, hogy valaki miért olyan izmos, és ők nem tolnának magukba AS-eket, de ők erősebbek a "természetes" izmaikkal. Pedig ez nem így van. A kövér emberek is mindig megpróbálják megmagyarázni, hogy ők miért kövérek, és más meg miért olyan sovány(mert szegényeknek ugye rossz a genetikája, a másik meg egy superhuman). Csak menjünk el egy kocsmába az olimpia idején pl és hallgassuk meg, hogy a "nagy" öregek miket mondanak. Kb ilyesmiket: "hát doppingolva még én is megcsinálnám edzés nélkül is" "nem nagy szám, jól feltuningolják magukat előtte gyógyszerekkel, edzeni meg nem edzenek".

És igen, hogyha pl valaki tol egy AS kúrát, legyen 10 hetes, ami egy átlag hosszúság, és nem visz be az izomépítéshez szükséges tápanyagokat, akkor amit fölszed tegyük fel 5kg-t, abból 3kg víz és zsír, 2 meg "tiszta" izom. De a víz kimegy belőle, így a kúra közben állapottal szemben valóban "leereszt". És ehhez még hozzájön az a tény, hogy sok gyökér csak akkor edz, hogyha AS-t tol közben, amint vége lesz a kúrának, betol 5ezer NE hcg-t és hétvégente felszív 1g speedet meg ki tudja mit és edzeni is "elfelejt". Ekkor szokott lenni a cirka összeeséses történet.

De ha valaki ésszel csinálja, akkor 5kg tömegből hosszútávon megmarad mondjuk 4kg-ja.

És a szomorú az, hogy a legtöbb nem ésszel csinálja. Általában aki AS-eket tol, az nem veti meg a kábszert sem, mivel hozzászokik az ember, hogy szúrkálja magát meg napi 10-20 tablettát bevesz. Én pl drogozni soha nem drogozok ennek ellenére, de sajnos sokan igen, és emellett ugye nincsen meg a tápanyagbevitel sem.


Azért csak érdekességképp jegyezném meg, hogyha valaki naturálon edz, csak tápkiegekkel és kajálással, akkor ha abbahagyja 2-3 hónapra az egészet, akkor elkezd a felszedett izomtömeg leépülni, mivel a szervezet nem látja értelmét fenntartani, illetve nem is kap annyi tápanyagot a szervezet.

2011. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
köszi.értem.és az mitől van,hogy van egy idősebb ismerősöm.titiként sokat kondizott,most 40éves.évek óta nem edz,de nem gyengült,nem plöttyedt el az izma.sőt formás,mutatós pedig nem jár edzeni.egy másik ismerősöm meg tolja magába a sok szert és mikor abbahagyta lelattyad és olyan lett a karja mint a terhes csikos nők hasa.Pedig az ismerősöm is itta a turmixokat annó.az övé miért nem esett össze sőt még most edzetlenül is igen mutatós.
2011. aug. 11. 18:06
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt már dolgom ilyen dagadt kopasz audis pasival és az ágyban tényleg egy nulla volt. a szerszám méretéről meg már ne is beszéljünk.
2011. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
:) és mit szóltál,hogy nem tudott teljesiteni?
2011. aug. 11. 19:28
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:06

ez a sport sajnos jobban genetikafüggő, mint bármi más. Van nekem is olyan ismerősöm, aki 1 nap elpippant 1g füvet, hétvégente spurizik mellé meg iszik, aztán xanaxot tol, hogy aludjon, mégis jobban néz ki, mint a terembe járók fele.

Van aki egy kis csirkerizzsel meg edzéssel úgy néz ki, mint egy forma versenyző, valaki meg csirkerizzsel, kokszal, tápkiegekkel, edzéssel sem néz ki olyan jól.



Amúgy ez nagyon nagy általánosítás, hogy kigyúrtaknak kicsi a pecse. Én sem vagyok kis darab, és 18 cm. Na akkor ez hogy van?

2011. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A kopasz bunkó kigyúrt bmw-és állatnak is egyszer majd lejár az ideje s nekik is eljön az az idő hogy fizetni kell majd egy nőért:D:D csak megnyugtatásúl.Amúgy meg ha ilyen kaliberekkel rendelkező amiket te felsoroltál férfiakkal elmegy egy nő, az a nő meg is érdemli, s csak magát igazolja. mert a sportos jóképű pasi feelinghez még hozzátartozik a műveltség és az intelligencia is, nos ha ez hiányzik akkor lapát, lehet akárhogy kigyúrva, meg kocsi hasonlók, s ha ehhez még az is társul hogy bűnöző akkor meg pláne, még egy menetre se!viszont vannak kivételek mert az hogy kopasz kigyúrt még lehet művelt normális ember.
2012. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Millerr válasza:
100%

Tudom, hogy régi téma, de hátha idetéved még valaki..


Kopasz vagyok, edzem és BMW-vel járok. Ettől már egyből köcsögnek kell titulálni? Ez most ugyan olyan mint amikor egy cigányra egyből rávágja mindenki, hogy erőszakos stb. Pár dolgot arról, hogy én miért vagyok "köcsög". A kopaszság nagyon régóta harcos viselet. Amióta az eszemet tudom sportolok. Leginkább a küzdősportokban érzem otthon magam, de egyáltalán nem azért, mert ott kiélhetem az agresszióm (hozzátenném a küzdősportok lényege, hogy megtaláld a belső nyugalmad)- innen a kopaszság, mert harcosnak tartom magam - . A küzdősportokkal kéz a kézben jár a testépítés, ami egyébként egy remek mozgásforma. Imádok edzeni ez az életem. Ha lemész a terembe ott senkit nem érdekel, hogy - hogy nézel ki vagy az, hogy honnan jöttél. Lemész, edzel, jó gyerek vagy. Akkor most a BMW-kről. Két fajta BMW-s van. A fent említett "megveszem a bmw-t mert #&@! menő vagyok" típus, és van az én fajtám. A BMW nem egy autó, az egy életérzés. Aki nem ült még BMW-ben az ezt nem értheti. Beülsz az autóba. Éppen csak belesüppedtél a kényelmes bőrülésbe, de a lábad már a gázpedálon táncol. Elfordítod a kulcsot és felbőg a sor 6. Az ablakot direkt leengeded akár mínusz 10-ben is, hogy érezd a benzin szagát. Bekötöd a biztonsági övet, majd megfogadod, hogy most nem fogsz állatkodni. Aztán az első kanyarnál már annyira viszket a lábad a pedálon, hogy a másodiknál kénytelen vagy elrúgni neki. A hátsó kerekek felsikítanak és újra gyereknek érzed magad. Erről szól a BMW. Nem a nagyzolásról. Ha valakit untattam.. az így járt. Nem érdekel, hogy ki ért egyet velem és ki az, aki megint csak köcsögözni akar. Először ismerd meg az embert akiről ilyen erős negatív kritikát alkotsz és ne a külseje alapján ítéld meg.

2014. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
:)
2018. aug. 8. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!