Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek valakit és én azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek valakit és én azt akarom h ne szeressem :/ h kiábránduljak belőle ijenkor mi a tehendő?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:

1. NE gondolj rá.

2. Ennek érdekében olvasgasd szépen Tótfalusi István Kis Magyar Nyelvklinika című munkáját.

3. Bele se tudok gondolni, hogy neked most milyen sz@r.

2010. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az teendő,

amúgy nem tudom, szerintem erre nincs ilyen egyszerű, általánosan működő módszer, de ha mégis van, az engem is érdekelne.

2010. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és ilyenkor
2010. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, Csibész?

Ha nem akarod szeretni, jó megoldás: más lányt/fiút keresel, nem keresed ezt az embert, kitörölsz/kidobsz mindent, ami rá emlékeztet.

2010. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért ez nem olyan egyszerű.Én is annyira szerettem valakit, hogy már szerettem volna utálni,mert ő már nem szeretett(elmúlt az érzelem), és egyszerűen nem ment, próbáltam nem rá gondolni,de azt könnyű mondani,mint csinálni.Illetve nálunk lakott és így elég rossz volt,mert minden rá emlékeztetett.De azóta már találtam valakit akivel boldog vok. :)
2010. febr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mindössze két teljesen hatásos módszer van:

1: kell egy párkapcsolat egy számodra szimpatikus emberrel(nem az,akit épp szeretsz)Ez az egyszerűbb és könnyebb megoldás.

2: házasodj össze vele és tuti utálni fogod pár éven belül :P

2010. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
17 vok
2010. febr. 5. 14:40
 8/9 A kérdező kommentje:
az a baj h 1 helyen lakunk sokat talákozok vele
2010. febr. 5. 14:42
 9/9 anonim válasza:
Nekem is éppen ez a bajom...1-2 hete még nagyon magam alatt voltam...Nekem pl. az segített,hogy elmentem a barátaimmal bulizni meg ilyenek. Még mindig hiányzik,még mindig szeretem, de már jobb!:)
2010. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!