Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy én nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel msn-en szoktunk beszélni, jó fej meg minden de nem az én esetem viszont ő totál belém van zúgva, és mondta is hogy szeretne velem járni hogy lehetséges -e? Én meg mondtam neki h nem hiszem h most még lesz vmi mert 1 hete szakítottunk a barátommal és még nem tudnék egy újba belekezdeni ez igaz is! De nem is tetszik a srác haverok persze lehetünk, de én nem nagyon akarok vele talizni se pedig ő akar...Mégis hogyan mondjam meg neki h én nem akarok semmit, nem akarom megbántani..

Előre is köszi a válaszokat!


2009. ápr. 12. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Hát mondd meg neki, hogy nem tudsz többet elképzelni vele többet a barátságnál. Ne magába keresse a hibát egyszerűen csak NEKED nem tetszik és kész. Mondd, hogy neki is biztos volt már ilyen és hogy nincs vele semmi baj, csak nem a te eseted. Mondj neki valami imponálót is, hogy ne legyen szomorú...annyira. Aztán beszéld meg vele, hogy ő mit szeretne, akar-e még barátkozni, mert most az ő lelke sérül.
2009. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Ez a legrosszabb. Hitegetni. Ha valamennyi ember lényegretörő lenne, és mindig az igazság közlésére törekedne, akkor talán egyszerűbb lenne az élet is.
2009. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én az igazat akarom neki mondani csak nem szeretném megbántani..

2009. ápr. 12. 16:21
 4/4 anonim ***** válasza:
inkább mondd meg azonnal, kerek perec... szegény gyerek lelkinyomorék lesz az ilyenek miatt, majd nője se lesz mert mennyi macera azokat megfűzni, hónapokig aztán ott fog izgulni fél év után hogy még mindig kidobhat...szóval magyarázd el kedvesen, érvelve
2009. ápr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!