Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek gáz/ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek gáz/ronda az ilyen mell?

Figyelt kérdés

[link]

Sajnos nekem ekkorák és önbizalomhiányom van miattuk, elég rendesen. :( Persze van rá esély, hogy még nőhet meg vékony alkat vagyok alapból, de zavar. Barátom se volt még soha és félek, hogy emiatt nem. :(

14/L


2011. aug. 11. 23:31
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Ne írígykedj, akármekkora a mellük,ha nem értelmesek,nekem nem kellenek! Inkább sportolj és növess szép popsit combokat,vádlit... Az fontosabb a mellnél!
2011. aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Sportolok és egyébként nincs rossz alakom, mert van fenekem, a lábaim meg egész jók mások szerint, de a melleim akkor is zavarnak. Amúgy meg még egyszer köszi a válaszokat.
2011. aug. 11. 23:46
 23/44 anonim ***** válasza:

nekem kb ekkora

[link]

és meg vagyok elégedve, nekem is van egy csomó ismerősöm akinek marha nagy melle van, de nekem legalább még feszes :P

szerintem a tied, ha ilyen, akkor kicsit kicsi, de hát ízlések és pofonok... nagyon változtatni úgyse tudsz rajta, szokd meg

2011. aug. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
ja és 16/L
2011. aug. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Utolsó, én már ekkora mérettel is teljesen boldog lennék. :( Irigyellek.
2011. aug. 11. 23:48
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

Neked is biztosan lesznek ilyenek kérdező. Ez már nagyon jó.


Ha szépek a lábaid,értelmes vagy,szép az arcod,akkor engem nem érdekelnének a mellek :)

2011. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

ne irigykedj, így sose fogod elfogadni magad, ha ezt teszed :)

szernitem a tied is sok fiúnak tetszetős, fogadd el magad, legyen önbizalmad, told ki amilyeid vannak :D

16/L

2011. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Szerintem ne told ki, az olyan izéé :D
2011. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

naa érted hogy értem :D

ne szégyelld magad :)

2011. aug. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

Felidéztem, hogy én hogy gondolkoztam a te korodban. Hát igen, mi is sokat foglalkoztunk a mellmérettel. Nekem nagy melleim voltak mindig és bizony míg sok lány irigykedett én nem mertem átöltözni tesiórára, valamint zavart a sportolásban és most 27 évesen anyaként mindig azt mondom, hogy de jó lenne, ha kis melleim lennének. Nem fájna a hátam, derekam, tudnék szexi melltartókat vásárolni úgy, hogy nem egy vagyonba kerül. Ne aggódj a mérete miatt én szívesen cserélnék veled.

jah és ami még fontos, hogy nem tudtam a babám táplálni a nagy melleimből, nem volt tejem, míg a kis mellű barátnőm, akivel egyszerre szültem bőven el volt látva vele :)

2011. aug. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!