Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek gáz/ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek gáz/ronda az ilyen mell?

Figyelt kérdés

[link]

Sajnos nekem ekkorák és önbizalomhiányom van miattuk, elég rendesen. :( Persze van rá esély, hogy még nőhet meg vékony alkat vagyok alapból, de zavar. Barátom se volt még soha és félek, hogy emiatt nem. :(

14/L


2011. aug. 11. 23:31
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Minden női mell szép, ha nem lóg és nem mű. Tehát az ilyen is :)
2011. aug. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Üzenem az őszintének az első oldalról, hogy megcsókolhat hátul. Igenis, nekem sokkal jobban tetszenek a kisebb mellek. Sookal szexibb számomra mint a nagy. És kedves kérdező, te még 14 évesen sokat fogsz fejlődni, nő még a melled is, végleges nőies formádat és főleg kisugárzásodat majd ezután éred el. Ne parázz ezen. annak ellenére hogy a média mit sugall nem mindenki Al Bundy típu, és csak dinnyeméretű csöcsöket lát a szeme előtt. Én mondom neked, hogy startból nem is próbálkozok nagymllű nőknél, kicsi vagy közepes max, valahogy nem vonz a nagy egyáltalán, és nem csak én vagyok egyedül így, itt is volt már 1000 ilyen kérdés és sokan megerősítették :).
2011. aug. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:

Mindenkinek vannak hibái,hiszen emberek vagyunk.

De lehet éppen az a kis tökéletlenség tesz mások szemében tökéletessé.:)18/F

2011. aug. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
nekem kisebb is mint KM-nek, de a kapcsolataimban nem okozott problemat, sot, van akinek direkt ez tetszik, az egyik pasim szabalyosan undorodott a nagy mellektol, foleg ha "koverseggel" (neki mar egeszen kis felesleg annak szamitott) tarsult. neki az en alkatom a zsanere, ennyi. szerintem sem kell aggodnod.
2011. aug. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!