Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig elrontom, pedig magamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig elrontom, pedig magamat adom. De miért?

Figyelt kérdés
Ha udvarol nekem egy srác, akkor mindig elrontom a dolgot. Sok embernek tetszettem már, de vmiért mindig elriasztottam őket. Pedig magamat adtam/adom... Olyan szomorú vagyok. Mit csinálok rosszul? Miért riadnak meg? Azt mondák érdekes lány vagyok, de sztem rossz értelembe vett érdekesre gondolnak. Szerencsétlennek érzem magam és egy lúzernek....
2011. aug. 12. 12:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, és szerintem ennyiből senki más sem, de napokon belül megtudom mondani, írtam privátot.
2011. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha már udvarolnak, biztosan szép a külsőd, szép lány vagyok.

Lehet, hogy ott kezdődnek a gondok, amint megszólalsz. Nagyon-nagyon sok oka lehet annak, hogy valaki kiábrándul a másikból. Lehet az egy "heee"-zés, trágár szavak a nőtől, kellemetlen lehelet, izzadtságszag, koszos körmök. Lehet, hogy azzal van gond, hogy nem tudsz elmondani értelmesen egy mondatot, vagy folyton vihogsz (nem nevetsz). Az is lehet, hogy idiótán nevetsz, és hangosan, zavarba ejtően. Lehet, hogy folyamatosan pörög a nyelved, darálod a szavakat, már-már érthetetlenül. Lehet, hogy be sem áll a szád, és minden f*szságról képes vagy beszélni megállás nélkül, holott senkit nem érdekel...

És a többi. Nem tudom, hogy az előbb írtak közül bármelyik vonatkozik-e rád, mivel nem ismerlek, nem láttalak, így csak leírtam a leggyakrabban előforduló kiábrándító eseteket... Ha írsz egy kicsit többet magadról, akkor lehetséges, hogy tudunk segíteni.

Szép napot!:)

2011. aug. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jaj, úgy értem "...szép a külsőd, szép lány VAGY", nem vagyok. :)
2011. aug. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az igazi párodat nem fogja zavarni, ha "vihogsz" vagy ha sokat beszélsz. Engem pl. nagyon idegesítenek egy lány szájából a cs-s betűs szavak :D

Meg ha egy lány "csá" vagy "cső"-vel köszön.

2011. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem használok csúnya szavakat. Inkább az a gond, h kezdő vagyok mindenben. Soha nem volt barátom, nem fogta még senki a kezem, nem csókoltak meg...h tovább ne is mondjam...
2011. aug. 12. 12:53
 6/15 anonim ***** válasza:
Hehe
2011. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
no és egyáltalán mennyi idős vagy?
2011. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
19
2011. aug. 12. 12:56
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy a másik vég vagy. Nem vagy túl félénk? A szián kívül mást is mondasz? Lehet, hogy túlságosan görcsös vagy, és "bénának" tűnsz. Legyél laza, engedd le a vállad, ne csinálj belőle nagy ügyet a beszélgetésből, a találkozásból. Mosolyogj sokat.. :)
2011. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, béna vagyok, de nem tudom, h miért. Próbálok laza lenni, de nem megy....
2011. aug. 12. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!