Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig elrontom, pedig magamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig elrontom, pedig magamat adom. De miért?

Figyelt kérdés
Ha udvarol nekem egy srác, akkor mindig elrontom a dolgot. Sok embernek tetszettem már, de vmiért mindig elriasztottam őket. Pedig magamat adtam/adom... Olyan szomorú vagyok. Mit csinálok rosszul? Miért riadnak meg? Azt mondák érdekes lány vagyok, de sztem rossz értelembe vett érdekesre gondolnak. Szerencsétlennek érzem magam és egy lúzernek....
2011. aug. 12. 12:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak önbizalomhiányos vagy és azért jobban kimutatod egy fiúnak ha zavarban vagy. De lehet az is, hogy nem nagyon nyitsz feléjük, zárkózott vagy és azért nehéz esetnek tűnsz nekik. De sok oka lehet még. Talán nem is veled van a baj, hanem velük. Ilyen miatt ne keseredj el, mindenkinek megvan a párja csak valakinek később jön.
2011. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Azt írta nekem a srác, h nem tud kiigazodni rajtam és, h már nem tud mit mondani nekem
2011. aug. 12. 13:10
 13/15 anonim válasza:
Az "érdekes" soha sem jó, tehát tényleg elszúrsz valamit. Ha tetszel nekik akkor valami nagyot hibázol..
2011. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem tud kiigazodni rajtad? Miért mit tettél azzal a sráccal?
2011. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
óóó, ne borulj ki:) érdekes vagy, jó vagy rossz értelemben, ahogy előttem írták, mindenképp van valahol egy olyan fickó, aki oda lesz az érdekességedért:) ne add fel, járogass el randizni, de ne vedd úgy, mint egy vizsgát. lehet nem is annyira magadat adod, ha egyszer borzasztóan izgulsz, meg félsz, hogy "na ennek sem fogok tetszeni". bele fogsz jönni, ne félj:)
2011. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!