Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 27-30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 27-30 felett minden jobb férfi már foglalt?

Figyelt kérdés

Aki tetszene, arról kiderül, h párkapcsolatban, házasságban van.

Aki nem jön be az persze egyedülálló, de teljesen mindegy ha egyszer nem jön be :(


De ez már 3-4 éve így megy, pedig nem teszem magasra a lecet!

26/L


2011. aug. 12. 13:46
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:

Pnt azért, mert olyan jó pasi. :)

De ez relatív. Én ismerek egy srácot (26 éves), aki nagyon jól néz ki, plusz intelligens, dolgos. Csak nagyon visszahúzódó. Volt egy hosszú kapcsolata, ahol rendesen átvágták, azóta szerintem nem mer komolyabba belevágni.


(Mielőtt valaki azt mondaná, hogy jöjjek össze vele akkor én, nekem már van párom, akiről beszélek, az a haverja. :) )

2011. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
84%
Lehet azért találni csak nem nem kell rágörcsölni. Én amikor már feladtam, hogy valaha is egy korban hozzám illő pasit találjak (28 voltam) akkor találkozta egy isteni pasival: 32 éves volt, nőtlen, nem elvált, nincs gyereke, diplomás, ápolt, jó humorú, megalapozott egzisztencia, zűrös exek nélkül... Mondom ilyen nincs! De van, azóta persze már a férjem és van egy szépséges gyerekünk is, így már ős sem szabad:)
2011. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:

Kérdező Neked ki számít jobb férfinek? Hátha megfelelnék az elvárásodnak. Nos nem vagyok egy "csicskamelós" de rendőr vagy jól kereső mérlegképes könyvelő sem. Nincs 40-es karos, de nyurgabéla sem vagyok. Autóm nincs lakásom van de ez mellékes csak kiegészítettem válaszom valamivel.


29/F

2011. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem már olyan 20 felett kezdenek elkelni a jó férfiak...a többi meg olyan mint a wc vagy foglalt, vagy le van sz.va...:-S
2011. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:

"2.) Aki mégsem az elvált, tehát nem alkalmas a párkapcsolatra. "


Az aki elvált, az miért nem alkalmas párkapcsolatra többet?

Csak puszta kíváncsiságból kérdem, nem kötekedésből.:)


Azért Kérdező, ne add fel!:) Biztosan lesz olyan, aki tetszeni fog neked és fordítva is, ne görcsölj rá ezerrel mert az rosszabb lesz.

Amúgy sajnos ezt én is elég sokaktól hallottam, hogy kevés az egyedülálló normális pasi, de azért a remény hal meg utoljára!

2011. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
Na igen, engem is érdekelne hogy a kérdező kiket is ért "jobb" pasi alatt? És akik nem jöttek be, azok miért nem?
2011. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:

"2.) Aki mégsem az elvált, tehát nem alkalmas a párkapcsolatra. "


Ismétlem, hogy nem az én véleményem, csak hallottam. Egészen pontosan egy női szépségszalonban.


Szóval azzal indokolták, hogy elvált pasit már valaki párkapcsolatra kényszerített és nem jött össze a dolog, nem alkalmas rá. Feminim hozzáállás, de mondom szépségszalonban hallottam.

2011. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
100%

Én 31 évesen ismertem meg az akkor 33 éves, leendő férjemet. Sem házas nem volt, sem defektes.

Vannak 30-on túl is jó pasik - de az igaz, nehezebben találni olyat, aki nem foglalt. De nem reménytelen.

2011. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
Sok Nőnek magas az elvárása és akik megfelelnek nekik arra lecsapnak! A "nem elég jók" meg egyedül maradnak viszont ők senkinek sem kellenek!
2011. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
58%

*Aki mégsem az elvált, tehát nem alkalmas a párkapcsolatra.


Ez azért is baromság, mert egy párkapcsolathoz két ember kell, és nem kizárt, hogy a felesége volt alkalmatlan. Vagy csak egyszerűen nem illettek össze. Vagy csak egyszerűen túl fiatalon házasodtak, és rájöttek, hogy nem ilyen lovat akartak. Emiatt még nem leszenek alkalmatlanok.

Aki viszont ilyen előítéletekkel rendelkezik, az egész biztosan alkalmatlan.

2011. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!