Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 27-30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 27-30 felett minden jobb férfi már foglalt?

Figyelt kérdés

Aki tetszene, arról kiderül, h párkapcsolatban, házasságban van.

Aki nem jön be az persze egyedülálló, de teljesen mindegy ha egyszer nem jön be :(


De ez már 3-4 éve így megy, pedig nem teszem magasra a lecet!

26/L


2011. aug. 12. 13:46
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
Akkor most azt próbáljuk állítani illetve cáfolni, hogy 30 feletti pasik zöme defektes. A 30 körüli bombázók nem találnak maguknak párt. Mert ezek alapján minden 30 körüli párt kereső nő bombázó.
2011. aug. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
86%

*Sok Nőnek magas az elvárása és akik megfelelnek nekik arra lecsapnak! A "nem elég jók" meg egyedül maradnak viszont ők senkinek sem kellenek!


Tudomásom szerint jelenleg Magyarországon nincs többférjűség. Mivel a nemek aránya kb. 50-50% (oké, pontosan nem ennyi, de nagyságrendileg nem jelent semmi 1-2% eltérés 10 millió embernél), kb. ugyanannyi nőnek van pasija, mint amennyi pasinak nője. (A külföldieket hagyjuk, legalább annyi külföldi jött ide, mint ahányan külföldre nősültek.)

Mivel a jó pasik jobb helyzetben vannak, mint a nem olyan jók, feltételezhetjük, hogy a jó pasik jó nőkkel házasodtak.


Maradnak tehát a nem olyan jó nők és a nem olyan jó pasik.

Ebből kell válogatni, ez van.

De szerencsére az, hogy milyen a "jó" nő és pasi, nagyon relatív. :)

2011. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:

"*Sok Nőnek magas az elvárása és akik megfelelnek nekik arra lecsapnak! A "nem elég jók" meg egyedül maradnak viszont ők senkinek sem kellenek! "


Sok pasinak is nagyok az elvárásai, mert különben nem lennének egyedül..:) A 'nem elég jók' közül meg ők sem akarnak válogatni, mert vagy a jó nőre várnak, de nem tud szerezni, vagy tényleg az igazira vár és nem a jó nőre csak nem talál valamiért senkit ehhez..Ennek is két csoportja van.Amit az előbb felsoroltam.

Nőknél is valahogy így van. De nem elég mindig csak őket hibáztatni, a pasik is azért sokszor csak várnak várnak hát ha eljön egy jó nő az életükbe. de ők sem elégednek meg sokszor a' nem túl jó' kategóriával. Persze azért mindig akadnak kivételek, mind két nemben.

2011. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
79%

*a pasik is azért sokszor csak várnak várnak hát ha eljön egy jó nő az életükbe


Szerintem kevés pasi várja EGYEDÜL (mármint hogy nincs párja) az igazit. Elvannak egy nem tökéletessel, de nem kötelezik el magukat (vagyis nem házasodnak) azért, hogy hátha jön egy jobb. Ilyen van. De általában "tartanak" barátnőd, mert fontos a szex.:)

2011. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
57%
Inkább a nőkre jellemző, hogy egyedül éldegélve várják az igazit.
2011. aug. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
Azért is, mert a nők sem kapcsolnak időben! Mert amíg 17-8 vagy addig neked is más számít jónak, menőnek, mint amit mondjuk 23-5 évesen szeretnél. És ha időközben a másik fél nem arra változik amerre te (amire nagy esély van kamasz szerelemnél) akkor ott vagy, hogy már 24-5 éves vagy, eddig egy sz-ar kapcsolatban voltál és a jobb partik már foglaltak. Csak lehet, hogy a mostani jobb partikhoz 17 évesen hozzá se szóltál volna, mondjuk mert egy "stréber" volt, mára már diplomás, jó állása van. És egy olyan lány már időben lecsapott rá, aki látta benne régen is a lehetőséget. (Mint ahogy én csináltam.) Anno a gimibe az ÖSSZES barátnőm hülyének nézett, és oltogatott, hogy ők bizony szóba se állnának azzal a pasival akivel én, mert "nézd meg de gagyi cipőt hord, de rosszul zselézi a haját és a többi" ... de mára... pff... az összes nyálcsorgatva irigyli a dolgomat ugyan ő mellette!
2011. aug. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:26"


Igen, vannak ilyenek is sajnos.

De az még nem zárja ki azt, hogy a pasik is néha így szoktak működni. Ők is sokszor, ha úgy lehetne simán lecserélnék a szamarat, egy szép lóra. Hidd el, van ez alapján is tapasztalatom, hogy sokszor nekik sem elég a ' nem túl jó' kategória. És nem általánosítok, mert írtam azt is, hogy vannak azért kivételek!

2011. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
Egy idő után nincsenek szép lovak szerintem... egy idő után mind szamárrá változunk :-D Max rájöhet az ember, hogy minek cseréljen le egy szamarat egy másikra? :-D Meg mindenki lehet a szép lova valakinek, csak nem biztos hogy jó ajtón kopogtatnak...
2011. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:

Nincs mindig így:) Megmaradhatunk szép lónak, csak nem biztos, hogy másnak azok vagyunk.:D

Vannak tőlem sokkal szebb lovak, én maximum szamárnak voltam vagy leszek jó.:)

Vannak azért szép számmal olyan kapcsolatok, ahol oké megelégszek vele jó ez nekem..De ha lehetne választani biztosan lecserélnék őket egy jobbra.

2011. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
47%
Azért az sem mindegy, hogy pont ez a legkeresendőbb "fajta". Mármint hogy 16-40 életkorú Nők pont az ilyen korú pasikat kajtatják! De nekik a Nő csak 25 éves korig Nő,afölött már kivénhedt. Mivel ugye tudnak válogatni, meg is teszik!
2011. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!